2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31212785: Kentekenenquête Zuid-Holland 2026-2029
Beschreibung: Inkopen van het Kenteken-enquête Onderzoek ZH 2026-2029, waarin per jaar op vijf locaties in de regio Zuid-Holland kentekens worden geregistreerd ten behoeve van een enquête en voertuigen visueel worden geteld ten behoeve van opschaling. Zie voor verdere informatie de aanbestedingsdocumenten. Zie het al ingevulde veld m.b.t. de korte beschrijving
Interne Kennung: 31212785
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98000000 Sonstige gemeinschaftliche, soziale und persönliche Dienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie hoofdopdracht
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: .De contractperiode gaat uit van twee jaar vast, plus tweemaal een optie tot verlenging met een jaar (2+1+1), waardoor er maximaal voor 4 jaar een overeenkomst wordt aangegaan.