See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzęt medyczny na potrzeby Urologii
Beschreibung: Część nr 1 – Cewniki pęcherzowe; Część nr 2 – Specjalistyczne cewniki urologiczne; Część nr 3 – Cewniki moczowodowe; Część nr 4 – Zestawy do szynowania moczowodów z nicią i śródoperacyjne; Część nr 5 – Włókna światłowodowe; Część nr 6 – Zestawy stentów moczowodowych, stenty bander; Część nr 7 – Zestawy urs / rirs; Część nr 8 – Igły do biopsji do pistoletu pro-mag ultra; Część nr 9 – Worki do dobowej zbiórki moczu; Część nr 10 – Przyrządy do cystoskopu; Część nr 11 – Szczoteczki do chirurgicznego mycia rąk; Część nr 12 – Koszyki do usuwania złogów z moczowodu i koszulki do rirs; Część nr 13 – Ortopedyczny zestaw do odsysania pola; Część nr 14 – Sprzęt do badań urodynamicznych do aparatu goby; Część nr 15 – Video ureterorenoskop giętki; Część nr 16 – Video cystoskop giętki; Część nr 17 – Strzykawki i przyrządy do przetoczeń; Część nr 18 – Igły iniekcyjne i do nakłuć lędźwiowych (jednorazowego użytku); Część nr 19 – Dreny, łączniki, końcówki (jednorazowego użytku); Część nr 20 – Sprzęt medyczny różny; Część nr 22 – Układ oddechowy do respiratora transportowego.
Vorherige Bekanntmachung: 289655-2026
Interne Kennung: TP.382.014.2026 EK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141310 Spritzen, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141640 Dränvorrichtungen, 33141220 Kanülen
5. Los
Los: LOT-0012
Titel: KOSZYKI DO USUWANIA ZŁOGÓW Z MOCZOWODU I KOSZULKI DO RIRS
Beschreibung: Nitinolowy ekstraktor złogów piramidalny -30 szt. Nitinolowy ekstraktor kamieni bezkońcówkowy -30 szt. Nitinolowy ekstraktor kamieni -30 szt. Koszulka dostępu moczowodowego do giętkich Ureterorenoskopów z funkcją odsysania -50 szt. Atraumatyczna koszulka dostępowa -50 szt. Łącznik nefrosotmijny z portem Luer-lock, pozbawiony PCV -100 szt. Nitinolowy prowadnik dwukolorowy do trudnych przejść -50 szt.
Interne Kennung: Część nr 12
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Podane w formularzu ofertowym ilości służą tylko do celów porównania ofert. Ostateczna wartość przedmiotu umowy zostanie określona na podstawie faktycznej ilości zamówienia, wynikającej z faktycznego zapotrzebowania zamawiającego, pomnożonej przez cenę jednostkową z zastrzeżeniem, że minimalny poziom realizacji umowy nie będzie mniejszy niż 50% jej maksymalnej wartości. Jednocześnie Zamawiający, w ramach zastosowanego prawa opcji, zastrzega sobie prawo do zwiększenia lub zmniejszenia ilości poszczególnych pozycji, będących przedmiotem umowy o udzielenie zamówienia, pod warunkiem nieprzekroczenia jej maksymalnej wartości.
Los: LOT-0013
Titel: ORTOPEDYCZNY ZESTAW DO ODSYSANIA POLA
Beschreibung: Ortopedyczny zestaw do odsysania pola - 1 000 szt.
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: SPRZĘT DO BADAŃ URODYNAMICZNYCH DO APARATU GOBY
Beschreibung: Dwukanałowy cewnik do cystometrii - 250 szt. Dwukanałowy cewnik rektalny -250 szt. Dreny ciśnieniowe z kranikiem z trzykierunkowym zaworem -180 szt. Kopułka przetwornika ciśnienia z końcówką luer lock i zatyczkami do kopułek typu luer -180 szt. Zestaw infuzyjny pompy wodnej -100 szt.
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: VIDEO URETERORENOSKOP GIĘTKI
Beschreibung: Video ureterorenoskop giętki - 20 szt. Płaszcz dostępu moczowodowego -40 szt.
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: VIDEO CYSTOSKOP GIĘTKI
Beschreibung: Video cystoskop giętki -9 szt. Adapter (trójnik) -50 szt. Adapter do kanału ssącego -50 szt.
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0018
Titel: IGŁY INIEKCYJNE I IGŁY DO NAKŁUĆ LĘDŹWIOWYCH
Beschreibung: Igły do iniekcji - 0,45 -60 op. (100 szt.) Igły do iniekcji - 0,5 - 250 op. (100 szt.) Igły do iniekcji - 0,6 - 80 op. (100 szt.) Igły do iniekcji - 0,7 - 200 op. (100 szt.) Igły do iniekcji - 0,8 - 700 op. (100 szt.) Igły do iniekcji - 0,9 - 700 op. (100 szt.) Igły do iniekcji - 1,1 - 700 op. (100 szt.) Igły do iniekcji - 1,2 - 3 500 op. (100 szt.) Igły do nakłuć lędźwiowych - 0,6/90mm - 400 szt. Igły do nakłuć lędźwiowych - 0,7/90mm - 400 szt. Igły do nakłuć lędźwiowych - 0,8/90mm - 1 000 szt. Igły do nakłuć lędźwiowych - 0,9/90mm - 5 000 szt. Igły do nakłuć lędźwiowych - 1,1/90mm - 100 szt. Igły do nakłuć lędźwiowych - 1,25/90mm -100 szt. Igły do nakłuć mostka z mandrynem - 18G, 16G /30mm -200 szt.
Interne Kennung: Część nr 18
Haupteinstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0019
Titel: DRENY, ŁĄCZNIKI, KOŃCÓWKI
Beschreibung: Dreny do odsysania pola operacyjnego jednorazowego użytku – 2 m - standard - 9 000 szt. Dreny do odsysania pola operacyjnego jednorazowego użytku – 3m - standard -3 000 szt. Końcówka do drenu do odsysania pola operacyjnego, zgięta, miniaturowa -100 szt. Końcówka do drenu do odsysania pola operacyjnego, zgięta, typ Yankauer -1 500 szt. Końcówka do drenu do odsysania pola operacyjnego, zgięta, typ Yankauer z oliwką (cztery otwory boczne, jeden centralny) -500 szt. Łącznik do drenów, schodkowy, pasujący do drenów, sterylny -3 000 szt. Łącznik Y pasujący do drenów, sterylny -50 szt. Łącznik z zatyczką (z redukcją siły ssania) -6 000 szt. Dren – przedłużacz do tlenu 16 x 2100 - sterylny -2 000 szt.
Interne Kennung: Część nr 19
Haupteinstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen
Los: LOT-0020
Titel: SPRZĘT MEDYCZNY RÓŻNY
Beschreibung: Kanka doodbytnicza – sterylna 10x400 -50 szt. Kanka doodbytnicza – sterylna 5x200 -400 szt. Woreczki/pojemniki do pobierania próbek moczu – sterylne (op. 100 szt.) - dziewczynki -15 op. Woreczki/pojemniki do pobierania próbek moczu – sterylne (op. 100 szt.) - chłopcy - 15 op. Zatyczki do cewników – sterylne -1 500 szt. Zestaw do lewatyw – sterylny - 350 szt. Zaciskacz do pępowiny – sterylny (op. 50 szt.) -8 op. Opaska do identyfikacji dzieci w tym noworodków –sterylna (op. 100 szt.) -100 op. Opaska do identyfikacji dla dorosłych (op. 100 szt.) -500 op. Wieszaki do worków do moczu (op. 50 szt.) -20 op. Staza gumowa - 100 szt. Staza lateksowa na rolce x 25 szt. - 3 000 rol. Kieliszek do leków jednorazowego użytku -300 000 szt. Szpatułka drewniana, sterylna /biologicznie czysta, pakowana pojedynczo (op. 100 szt.) -4000 op. Słoje do dobowej zbiórki moczu -60 szt. Basen szpitalny z pokrywą 60 szt. Kaczka szpitalna -100 szt. Nerka medyczna z PCV mała od 15cm - 20cm -30 szt. Nerka medyczna z PCV duża od 25cm-30cm -30 szt. Wziernik Cusco jednorazowego użytku sterylny M -7 000 szt. Elektroda EKG dla dorosłych przyssawkowa do odprowadzeń przysercowych - wielorazowego użytku -120 szt. Elektroda EKG dla dorosłych kończynowa - klipsowa - wielorazowego użytku -10 kompl. Wziernik do otoskopii jednorazowego użytku 2,5mm lub 4,0mm (op. 100 szt.) -40 op.
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: PRZEDŁUŻACZE I KRANIKI TRÓJDROŻNE
Beschreibung: Przedłużacz luer-lock z kranikiem trójdrożnym 10 cm - 10 000 szt. Przedłużacz luer-lock z kranikiem trójdrożnym 20cm – 25cm - 10 000 szt. Kranik trójdrożny – jednorazowego użytku –sterylny -3 000 szt.
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: UKŁAD ODDECHOWY DO RESPIRATORA TRANSPORTOWEGO
Beschreibung: Układ oddechowy jednorazowego użytku do respiratora transportowego Pneumac Parapac 200 - 700 szt.
Interne Kennung: Część nr 22