See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, z podziałem na 41 części, w tym OPCJA.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa sprzętu komputerowego dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, z podziałem na 41 części, w tym OPCJA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załącznikach od 1 do 41 SWZ(opis przedmiotu zamówienia), odpowiednio dla każdej części przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 749883-2025
Interne Kennung: EZ-p.26.17.9.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art. 132 – 139 ustawy Pzp, oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie. 2. Wartość szacunkowa zamówienia przekracza progi unijne, o których mowa w art. 3 ustawy Pzp. 3. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 32420000 Netzausrüstung, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30237200 Computerzubehör, 30234000 Speichermedien, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 30213000 Personalcomputer, 30231310 Flachbildschirme, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30232110 Laserdrucker, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 48822000 Computerserver, 32410000 Lokales Netz, 32413100 Router für Netzwerke, 31682530 Notstromversorgungsaggregate
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Dostawa monitorów KOD M3 dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA.
Beschreibung: Dostawa monitorów KOD M3 dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 6 i 6A do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231310 Flachbildschirme
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie części 6 postępowania. Podstawowy zakres zamówienia oraz przedmiot zamówienia objęty prawem opcji został wyszczególniony w załącznikach nr 6A do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie: 1) zamówienie podstawowe: 14 dni od daty zawarcia umowy, 2) przedmiot zamówienia objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę zamówienia w terminie obowiązywania umowy który wynosi 300 dni od daty jej zawarcia - w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Przedmiot umowy objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę pisemnego zamówienia przekazanego e-mailem w formie dokumentowej, w którym Zamawiający określi szczegółowy zakres rzeczowy, ilości oraz miejsce dostarczenia przedmiotu umowy.
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Dostawa monitorów KOD M4 dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA.
Beschreibung: Dostawa monitorów KOD M4 dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 7 i 7A do SWZ
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie części 7 postępowania. Podstawowy zakres zamówienia oraz przedmiot zamówienia objęty prawem opcji został wyszczególniony w załącznikach nr 7A do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie: 1) zamówienie podstawowe: 14 dni od daty zawarcia umowy, 2) przedmiot zamówienia objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę zamówienia w terminie obowiązywania umowy który wynosi 300 dni od daty jej zawarcia - w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Przedmiot umowy objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę pisemnego zamówienia przekazanego e-mailem w formie dokumentowej, w którym Zamawiający określi szczegółowy zakres rzeczowy, ilości oraz miejsce dostarczenia przedmiotu umowy.
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Dostawa skanerów KOD S1 dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA.
Beschreibung: Dostawa skanerów KOD S1 dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 8 i 8A do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie części 8 postępowania. Podstawowy zakres zamówienia oraz przedmiot zamówienia objęty prawem opcji został wyszczególniony w załącznikach nr 8A do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie: 1) zamówienie podstawowe: 14 dni od daty zawarcia umowy, 2) przedmiot zamówienia objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę zamówienia w terminie obowiązywania umowy który wynosi 300 dni od daty jej zawarcia - w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Przedmiot umowy objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę pisemnego zamówienia przekazanego e-mailem w formie dokumentowej, w którym Zamawiający określi szczegółowy zakres rzeczowy, ilości oraz miejsce dostarczenia przedmiotu umowy.
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Dostawa drukarek KOD DLK1 dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA.
Beschreibung: Dostawa drukarek KOD DLK1 dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 i 9A do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie części 9 postępowania. Podstawowy zakres zamówienia oraz przedmiot zamówienia objęty prawem opcji został wyszczególniony w załącznikach nr 9A do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie: 1) zamówienie podstawowe: 14 dni od daty zawarcia umowy, 2) przedmiot zamówienia objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę zamówienia w terminie obowiązywania umowy który wynosi 300 dni od daty jej zawarcia - w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Przedmiot umowy objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę pisemnego zamówienia przekazanego e-mailem w formie dokumentowej, w którym Zamawiający określi szczegółowy zakres rzeczowy, ilości oraz miejsce dostarczenia przedmiotu umowy.
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Dostawa drukarek KOD DLM1 dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA.
Beschreibung: Dostawa drukarek KOD DLM1 dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 10 i 10A do SWZ
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie części 10 postępowania. Podstawowy zakres zamówienia oraz przedmiot zamówienia objęty prawem opcji został wyszczególniony w załącznikach nr 10A do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie: 1) zamówienie podstawowe: 14 dni od daty zawarcia umowy, 2) przedmiot zamówienia objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę zamówienia w terminie obowiązywania umowy który wynosi 300 dni od daty jej zawarcia - w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Przedmiot umowy objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę pisemnego zamówienia przekazanego e-mailem w formie dokumentowej, w którym Zamawiający określi szczegółowy zakres rzeczowy, ilości oraz miejsce dostarczenia przedmiotu umowy.
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych KOD UWM1 dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA.
Beschreibung: Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych KOD UWM1 dla jednostek administracyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie + OPCJA, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 12 i 12A do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie części 12 postępowania. Podstawowy zakres zamówienia oraz przedmiot zamówienia objęty prawem opcji został wyszczególniony w załącznikach nr 12A do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie: 1) zamówienie podstawowe: 14 dni od daty zawarcia umowy, 2) przedmiot zamówienia objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę zamówienia w terminie obowiązywania umowy który wynosi 300 dni od daty jej zawarcia - w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Przedmiot umowy objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę pisemnego zamówienia przekazanego e-mailem w formie dokumentowej, w którym Zamawiający określi szczegółowy zakres rzeczowy, ilości oraz miejsce dostarczenia przedmiotu umowy.
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 - Dostawa serwerowych dysków SSD KOD SSDPE-KI dla Centrum Informatyki.
Beschreibung: Dostawa serwerowych dysków SSD KOD SSDPE-KI dla Centrum Informatyki, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 18 i 18A do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer
Los: LOT-0026
Titel: Część 26 - Dostawa niestandardowego komputera przenośnego - KOD NKP3-WTA dla Katedry Energetyki i Pojazdów.
Beschreibung: Dostawa niestandardowego komputera przenośnego - KOD NKP3-WTA dla Katedry Energetyki i Pojazdów, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 26 i 26A do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0027
Titel: Część 27 - Dostawa niestandardowego komputera przenośnego - KOD NKP1-WRH dla Instytutu Genetyki, Hodowli i Biotechnologii Roślin.
Beschreibung: Dostawa niestandardowego komputera przenośnego - KOD NKP1-WRH dla Instytutu Genetyki, Hodowli i Biotechnologii Roślin, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 27 i 27A do SWZ
Los: LOT-0028
Titel: Część 28 - Dostawa niestandardowego komputera przenośnego - KOD NKP2-WRH dla Instytutu Genetyki, Hodowli i Biotechnologii Roślin.
Beschreibung: Dostawa niestandardowego komputera przenośnego - KOD NKP2-WRH dla Instytutu Genetyki, Hodowli i Biotechnologii Roślin, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 28 i 28A do SWZ
Los: LOT-0034
Titel: Część 34 - Dostawa szkieletowego światłowodowego przełącznika sieciowego - KOD SSPS-KI dla Centrum Informatyki.
Beschreibung: Dostawa szkieletowego światłowodowego przełącznika sieciowego - KOD SSPS-KI dla Centrum Informatyki, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 34 i 34A do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32410000 Lokales Netz, 32413100 Router für Netzwerke
Los: LOT-0035
Titel: Część 35 - Dostawa szkieletowego zarządzalnego przełącznika sieciowego - KOD SZPS1-KI dla Centrum Informatyki + OPCJA.
Beschreibung: Dostawa szkieletowego zarządzalnego przełącznika sieciowego - KOD SZPS1-KI dla Centrum Informatyki + OPCJA, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 35 i 35A do SWZ
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie części 35 postępowania. Podstawowy zakres zamówienia oraz przedmiot zamówienia objęty prawem opcji został wyszczególniony w załącznikach nr 35A do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie: 1) zamówienie podstawowe: 14 dni od daty zawarcia umowy, 2) przedmiot zamówienia objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę zamówienia w terminie obowiązywania umowy który wynosi 300 dni od daty jej zawarcia - w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Przedmiot umowy objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę pisemnego zamówienia przekazanego e-mailem w formie dokumentowej, w którym Zamawiający określi szczegółowy zakres rzeczowy, ilości oraz miejsce dostarczenia przedmiotu umowy.
Los: LOT-0036
Titel: Część 36 - Dostawa szkieletowego zarządzalnego przełącznika sieciowego - KOD SZPS2-KI dla Centrum Informatyki + OPCJA.
Beschreibung: Dostawa szkieletowego zarządzalnego przełącznika sieciowego - KOD SZPS2-KI dla Centrum Informatyki + OPCJA, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 36 i 36A do SWZ
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie części 36 postępowania. Podstawowy zakres zamówienia oraz przedmiot zamówienia objęty prawem opcji został wyszczególniony w załącznikach nr 36A do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie: 1) zamówienie podstawowe: 14 dni od daty zawarcia umowy, 2) przedmiot zamówienia objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę zamówienia w terminie obowiązywania umowy który wynosi 300 dni od daty jej zawarcia - w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Przedmiot umowy objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę pisemnego zamówienia przekazanego e-mailem w formie dokumentowej, w którym Zamawiający określi szczegółowy zakres rzeczowy, ilości oraz miejsce dostarczenia przedmiotu umowy.
Los: LOT-0037
Titel: Część 37 - Dostawa szkieletowego zarządzalnego przełącznika sieciowego - KOD SZPS3-KI dla Katedry Biotechnologii, Mikrobiologii i Żywienia Człowieka oraz Centrum Informatyki + OPCJA.
Beschreibung: Dostawa szkieletowego zarządzalnego przełącznika sieciowego - KOD SZPS3-KI dla Katedry Biotechnologii, Mikrobiologii i Żywienia Człowieka oraz Centrum Informatyki + OPCJA, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 37 i 37A do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie części 37 postępowania. Podstawowy zakres zamówienia oraz przedmiot zamówienia objęty prawem opcji został wyszczególniony w załącznikach nr 37A do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie: 1) zamówienie podstawowe: 14 dni od daty zawarcia umowy, 2) przedmiot zamówienia objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę zamówienia w terminie obowiązywania umowy który wynosi 300 dni od daty jej zawarcia - w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Przedmiot umowy objęty prawem opcji zostanie każdorazowo dostarczony w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Wykonawcę pisemnego zamówienia przekazanego e-mailem w formie dokumentowej, w którym Zamawiający określi szczegółowy zakres rzeczowy, ilości oraz miejsce dostarczenia przedmiotu umowy.
Los: LOT-0038
Titel: Część 38 – Dostawa tabletów multimedialnych - KOD T-VKT dla Katedry Biotechnologii, Mikrobiologii i Żywienia Człowieka.
Beschreibung: Dostawa tabletów multimedialnych - KOD T-VKT dla Katedry Biotechnologii, Mikrobiologii i Żywienia Człowieka, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 38 i 38A do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer