668526-2026 - Wettbewerb
Polen – Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit – Dostawa platform sprzętowych do realizacji szkoleń specjalistycznych realizowanych w zakresie podstawowym - 22 szt.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa platform sprzętowych do realizacji szkoleń specjalistycznych realizowanych w zakresie podstawowym - 22 szt.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa platform sprzętowych do realizacji szkoleń specjalistycznych realizowanych w zakresie podstawowym - 22 szt. Pozycje wymienione w tabeli OPZ (załącznik nr 4 do SWZ) stanowią 1 zestaw (1 szt. platformy sprzętowej do realizacji szkoleń specjalistycznych realizowanych w zakresie podstawowym). Całość przedmiotu zamówienia obejmuje 22 zestawy (22 szt. platform sprzętowych do realizacji szkoleń specjalistycznych realizowanych w zakresie podstawowym). 2. Zamawiający wymaga, aby dostarczony sprzęt stanowiący przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy, nieużywany, znajdował się w stanie nieuszkodzonym, technicznie sprawnym, kompletnym i gotowym do użytkowania oraz spełniał wymagane polskim prawem normy i był wolny od wad prawnych. 3. Sposób transportu oraz opakowanie sprzętów muszą zapewniać zabezpieczenie przed uszkodzeniami. Za szkody powstałe z winy nienależytego opakowania oraz/lub transportu winę ponosi Wykonawca. 4. Dostawa każdej 1 szt. platformy sprzętowej do realizacji szkoleń specjalistycznych realizowanych w zakresie podstawowym (zestawu wykazanego w tabeli), opisanego w załączniku nr 4 do SWZ musi zostać zrealizowana do jednostek organizacyjnych Skarbu Państwa wskazanych w dokumentach zamówienia. 5. Szczegółowy zakres usług, sposób realizacji zamówienia oraz obowiązki wykonawcy określają następujące dokumenty: - załącznik nr 4 do SWZ tj. Opis Przedmiotu Zamówienia (w skrócie OPZ) oraz - załącznik nr 3 do SWZ tj. Projektowane Postanowienia Umowy wraz z załącznikami 6. Zakup realizowany w ramach Projektu pn.: „Zwiększenie skuteczności prowadzenia długotrwałych akcji ratowniczych – etap II”. 7. Wykonawca zobowiązuje się do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z zakresem i wymaganiami wskazanymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, z obowiązującymi w tym zakresie przepisami i normami, aktualnym poziomem wiedzy technicznej oraz projektowanymi postanowieniami umowy, a także przy dołożeniu należytej staranności. 8. informacja proceduralne: Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. Zamawiający nie zamierza zwołać zebrania Wykonawców. Zamawiający nie wymaga odbycia wizji lokalnej ani sprawdzenia przez wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u zamawiającego. Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej. Zamawiający nie zamierza zawierać umowy ramowej. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów w postępowaniu. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań zgodnie z art. 60 i art. 121 ustawy Pzp. Zamawiający nie wymaga ani nie dopuszcza możliwości złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty. Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia o którym mowa w art. 95 ust. 1-2 ustawy Pzp.
Interne Kennung: WL.2371.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 35113000 Schutzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa platform sprzętowych do realizacji szkoleń specjalistycznych realizowanych w zakresie podstawowym - 22 szt. Pozycje wymienione w tabeli OPZ (załącznik nr 4 do SWZ) stanowią 1 zestaw (1 szt. platformy sprzętowej do realizacji szkoleń specjalistycznych realizowanych w zakresie podstawowym). Całość przedmiotu zamówienia obejmuje 22 zestawy (22 szt. platform sprzętowych do realizacji szkoleń specjalistycznych realizowanych w zakresie podstawowym). Szczegółowy zakres usług, sposób realizacji zamówienia oraz obowiązki wykonawcy określają następujące dokumenty: - załącznik nr 4 do SWZ tj. Opis Przedmiotu Zamówienia (w skrócie OPZ) oraz - załącznik nr 3 do SWZ tj. Projektowane Postanowienia Umowy wraz z załącznikami 2. Zamawiający wymaga, aby dostarczony sprzęt stanowiący przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy, nieużywany, znajdował się w stanie nieuszkodzonym, technicznie sprawnym, kompletnym i gotowym do użytkowania oraz spełniał wymagane polskim prawem normy i był wolny od wad prawnych. 3. Sposób transportu oraz opakowanie sprzętów muszą zapewniać zabezpieczenie przed uszkodzeniami. Za szkody powstałe z winy nienależytego opakowania oraz/lub transportu winę ponosi Wykonawca. 4. Dostawa każdej 1 szt. platformy sprzętowej do realizacji szkoleń specjalistycznych realizowanych w zakresie podstawowym (zestawu wykazanego w tabeli), opisanego w załączniku nr 4 do SWZ musi zostać zrealizowana do jednostek organizacyjnych Skarbu Państwa określonych w dokumentach zamówienia. 5. W formularzu ogłoszenia miejsce realizacji wskazano dane adresowe Zamawiającego z uwagi na obligatoryjne pole ogłoszenia, jednak szczegółowe miejsca dostaw określono w pkt 4 SWZ, oraz załączniku nr 3 do SWZ tj. w Projektowanych Postanowieniach Umowy. 6. Wskazana w ogłoszeniu początkowa data obowiązywania została uzupełniona z uwagi na obowiązkowe uzupełnienie formularza ogłoszenia, początkowa data będzie tożsama z datą zawarcia umowy