668535-2025 - Ergebnis
Polen – Informations- und Werbeerzeugnisse – Wykonanie i dostawa filiżanki ze spodkiem w ozdobnym, prezentowym pudełku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie i dostawa filiżanki ze spodkiem w ozdobnym, prezentowym pudełku
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa filiżanek ze spodkiem w ozdobnym, prezentowym pudełku, z logotypem MZ, NCK, ogólnopolskiej kampanii społecznej pn. „Twoja krew, moje życie” z adresem strony internetowej www.twojakrew.pl, hasłem kampanii: „Łączy nas krew, która ratuje życie. Bo tętni w nas dobro” (zgodnie z wizualizacją przekazaną i zaakceptowaną przez Zmawiającego)w kartonowym (ozdobnym prezentowym) pudełku. Opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ), zawierający wszystkie wymagania i warunki realizacji zamówienia stanowi załącznik do SWZ. 2. Zamawiający informuje, że w przypadku, gdyby w opisie przedmiotu zamówienia Zamawiający określił przedmiot zamówienia poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych Wykonawców lub produktów, Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert których przedmiotem są rozwiązania równoważne. 3. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, Projektowanych postanowieniach umowy (dalej: PPU) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej.
Vorherige Bekanntmachung557672-2025
Interne KennungZZP.ZP.411.126.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPotrzeba udzielenia ww. zamówienia jest pilna, ponieważ zgodnie z realizacją programu polityki zdrowotnej pn. „Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2021-2026” poszczególne działania promujące krwiodawstwo zostały zaplanowane do realizacji kolejno po sobie, aby zagwarantować i utrzymać stałe zainteresowanie społeczeństwa honorowym krwiodawstwem, co ma na celu zapewnienie odpowiedniej ilości krwi i jej składników na potrzeby lecznictwa w Polsce. Należy podkreślić, że krew jest potrzebna każdego dnia a w szczególnych okolicznościach zapewnienie stabilnych stanów magazynowych krwi i jej składników jest zadaniem priorytetowym i strategicznym. Dlatego też należy podjąć odpowiednie kroki, aby zapewnić ciągłość w zakresie honorowego oddawania krwi.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelWykonanie i dostawa filiżanki ze spodkiem w ozdobnym, prezentowym pudełku.
Beschreibung1. OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa filiżanek ze spodkiem w ozdobnym, prezentowym pudełku, z logotypem MZ, NCK, ogólnopolskiej kampanii społecznej pn. „Twoja krew, moje życie” z adresem strony internetowej www.twojakrew.pl, hasłem kampanii: „Łączy nas krew, która ratuje życie. Bo tętni w nas dobro” (zgodnie z wizualizacją przekazaną i zaakceptowaną przez Zmawiającego) w kartonowym (ozdobnym, prezentowym) pudełku w nakładzie 10 550 sztuk. 2. Opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ), zawierający wszystkie wymagania i warunki realizacji zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ. 3. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE: 3.1. Na podstawie art. 105 art. 106 ustawy Pzp. w celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami lub kryteriami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia lub kryteriami oceny Ofert lub wymaganiami związanymi z realizacją zamówienia Zamawiający żąda od Wykonawców przedstawienia: 3.1.1. Jednej (1) sztuki przedmiotu zamówienia w formie wzoru bez znakowania, spełniającego wszystkie wymagania Zamawiającego, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (dotyczy wszystkich elementów przedmiotu zamówienia tj. filiżanka ze spodkiem oraz pudełko), 3.1.2. Oświadczenia Wykonawcy i/lub producenta o gramaturze tektury jaka jest zastosowana w pudełku ozdobnym 3.1.3. Oświadczenia Wykonawcy i/lub producenta o rodzaju materiału z jakiego wykonana jest filiżanka i spodek – tj. porcelana, 3.1.4. Oświadczenia Wykonawcy i/lub producenta o możliwości mycia produktu w zmywarce, 3.1.5. Oświadczenia Wykonawcy i/lub producenta o pojemności oraz wadze produktu, dotyczy filiżanki. 3.2. Zgodnie z art. 107 ust. 1 ustawy Pzp Wykonawca zobowiązany jest złożyć wyżej wymienione przedmiotowe środki dowodowe wraz z Ofertą, przy czym w przypadku konieczności dostarczenia wzoru oferowanego przedmiotu zamówienia Zamawiający wymaga przekazania go do siedziby prowadzącego postępowanie – tj. Zakład Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia, Al. Jerozolimskie 155, 02-326 Warszawa w godzinach jego pracy (od poniedziałku do piątku w godz. 09:00-15:00) - przed upływem terminu składania Ofert. Po przeprowadzeniu oceny, wzory będą zwracane na wniosek Wykonawcy zgodnie z art. 77 ustawy Pzp. Tym samym Zamawiający zgodnie z art. 65 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp. odstępuje od użycia środków komunikacji elektronicznej w stosunku do wzoru przedmiotu zamówienia - sposób jego złożenia został opisany powyżej. 3.3. Zamawiający zgodnie art. 107 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje możliwość jednokrotnego uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych wymienionych w punkach 3.1.2., 3.1.3., 3.1.4., 3.1.5. w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego. 3.4. Zamawiający zgodnie art. 107 ust. 3 ustawy Pzp. nie przewiduje możliwości uzupełniania ww. przedmiotowego środka dowodowego, wymienionego w pkt 3.1.1., gdyż ten przedmiotowy środek dowodowy będzie służyć potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny Ofert. W przypadku nie załączenia do Oferty przedmiotowego środka dowodowego (wzoru), wymienionego w pkt 3.1.1., Oferta Wykonawcy zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 2 lit. c. ustawy Pzp. 3.5. Przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa powyżej są składane w sposób przewidziany w przepisach wydanych na podstawie art. 70 ustawy Pzp. – tj. w Rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie. 3.6. Dokumenty sporządzone w języku obcym są składane wraz z tłumaczeniem na język polski. 3.7. Zgodnie z art. 107 ust. 1 ustawy Pzp Wykonawca zobowiązany jest złożyć wyżej wymienione przedmiotowe środki dowodowe wraz z Ofertą i powinien on dochować wszelkiej staranności, aby te dokumenty były kompletne i zawierały wszystkie niezbędne informacje umożliwiające Zamawiającemu ich zweryfikowanie pod kątem prawidłowości.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji niemodyfikujące ogólnego charakteru umowy zostały określone w § 11 Projektowanych Postanowień Umowy (dalej PPU) stanowiące załącznik do SWZ.