2. Verfahren
Verfahren
Titel: BHV en Veiligheidsadviesdiensten - Stichting Nidos
Beschreibung: Stichting Nidos besteedt een raamovereenkomst aan voor het leveren van BHV- en veiligheidsadviesdiensten. De opdracht omvat onder meer het verzorgen van BHV- en EHBO-opleidingen, het opstellen en actualiseren van bedrijfsnoodplannen, RI&E’s, ontruimings- en veiligheidsplannen, en het verstrekken van advies en ondersteuning op het gebied van (brand)veiligheid en risicobeheersing. De dienstverlening geldt voor kantoor- en opvanglocaties van Nidos verspreid over Nederland en wordt uitgevoerd door één (1) opdrachtnemer. De opdracht betreft het leveren van BHV- en veiligheidsadviesdiensten voor alle kantoor- en opvanglocaties van Stichting Nidos in Nederland. De dienstverlening omvat onder andere BHV- en EHBO-opleidingen, het opstellen en actualiseren van bedrijfsnoodplannen, RI&E’s, ontruimings- en veiligheidsplannen, en advies- en ondersteuningsdiensten op het gebied van veiligheid en risicobeheersing. Indicatieve omvang: - Circa 38 opvanglocaties, waarvan circa 12 BHV-plichtig; - Circa 23 kantoorlocaties verspreid over Nederland; - Jaarlijks 100–125 medewerkers die een BHV-opleiding volgen; - Jaarlijks meerdere locaties waarvoor RI&E’s, ontruimingsplannen of veiligheidsplannen moeten worden opgesteld of herzien.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80550000 Sicherheitsausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit, 79632000 Personalschulung, 80560000 Ausbildung in Gesundheitsschutz und erster Hilfe
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1 – BHV en Veiligheidsadviesdiensten
Beschreibung: Levering van BHV- en veiligheidsadviesdiensten voor Stichting Nidos, inclusief opleidingen, RI&E’s, ontruimingsplannen en veiligheidsadvies.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties en aanvullende diensten binnen de scope van de raamovereenkomst.