668552-2026 - Planung
Niederlande – Mobile, modulare Containergebäude – Wmo-zorgunits
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wmo-zorgunits
Beschreibung: Vanuit de Wmo 2015 ondersteunt de gemeente inwoners bij het zo lang mogelijk zelfstandig thuis wonen. Een Wmo-zorgunit kan een passende oplossing zijn wanneer een woningaanpassing of verhuizing onvoldoende aansluit bij de de ondersteuningsbehoefte van een inwoner. Een Wmo-zorgunit is een tijdelijke, gelijkvloerse (pre-fab) woonvoorziening die aan een bestaande woning wordt gekoppeld. Deze tijdelijke woonvoorzieningen maken het mogelijk dat inwoners met een chronische ziekte of beperking (bijvoorbeeld cliënten met ALS of, kinderen met chronische aandoeningen of een onduidelijke prognose) langer zelfstandig thuis kunnen wonen. Afhankelijk van de ondersteuningsvraag van de cliënt kan de unit worden voorzien van bijvoorbeeld een aangepaste badkamer, toilet of hulpmiddelen zoals een plafondlift. Met deze marktconsultatie wil de Gemeente de mogelijkheden van de markt optimaal benutten en luisteren naar aandachtspunten vanuit de markt. De gemeente wil inzicht krijgen in: producttypen, serviceniveaus en werkwijzen; technische en organisatorische randvoorwaarden; kosten en prijsopbouw, en actieve marktpartijen. Uw deelname wordt zeer op prijs gesteld.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44211000 Vorgefertigte Gebäude