See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zimowe utrzymanie dróg, parkingów i chodników na terenie Gminy Andrychów w roku 2025” - Zadanie nr 5 – Sołectwo Roczyny
Beschreibung: Zimowe utrzymanie dróg obejmuje w szczególności: • Odśnieżanie i zapobieganie śliskości dróg; • Odśnieżanie i zapobieganie śliskości chodników, parkingów oraz miejsc postojowych. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy określa wykaz odcinków dróg, chodników i parkingów stanowiący załącznik nr 2 do umowy.
Interne Kennung: BZP.271.39.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zimowe utrzymanie dróg obejmuje w szczególności: • Odśnieżanie i zapobieganie śliskości dróg; • Odśnieżanie i zapobieganie śliskości chodników, parkingów oraz miejsc postojowych. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy określa wykaz odcinków dróg, chodników i parkingów stanowiący załącznik nr 2 do umowy. Wszystkie wyżej wymienione usługi muszą być wykonywane zgodnie ze standardami usług.