2. Verfahren
Verfahren
Titel: Installeren bewakingscamera's op het openbaar domein
Beschreibung: Gemeente De Haan wenst in samenwerking met de lokale politiezone Bredene-De Haan een cameranetwerk uitbouwen. Het camerasysteem beoogt enerzijds het preventief afschrikken van criminaliteit en, anderzijds, het retroactief opsporen en vaststellen van misdrijven en overlast. De opdracht dient uitgevoerd te worden in 2027. De opdracht omvat: - het leveren en plaatsen en in dienst stellen van ANPR-camera, varifocale bulletcamera's, multisensorcamera's en Laser focus PTZ-camera's; - voorzien van de nodige servercapaciteit voor de volledige installatie in het politiecommissariaat te Bredene; - voorzien van de nodige softwarelicenties (Milestone of gelijkwaardig) en koppeling aan het bestaande VMS-systeem - voorzien van de nodige connectiviteit tussen de diverse cameralocaties en het politiecommissariaat - voorzien van de nodige technische voeding op de diverse locaties - het aanbieden van een onderhoud- en interventiecontract voor de hardware en support voor de software
Interne Kennung: PPP01T-375/6151/2026_OD_10
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026_OD_10_1