668620-2026 - Ergebnis
Polen – Diverse Softwarepakete und Computersysteme – Przedłużenie (zakup/dostawa) licencji Microsoft
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedłużenie (zakup/dostawa) licencji Microsoft
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie (zakup/dostawa), licencji subskrypcyjnych: pakietów usług komunikacyjnych, bezpieczeństwa i oprogramowania klienckiego Microsoft, w ramach umowy Enterprise Subcription. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w OPZ (Opis Przedmiotu Zamówienia), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia będzie realizowany zgodnie z warunkami zamówienia określonymi w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 527961-2026
Interne Kennung: BP.27.25.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składnia ofert jest uzasadnione. Konieczność skrócenia terminu składania ofert, w przedmiotowym postępowaniu, wynika z faktu, że obecnie obowiązująca umowa na posiadane i wykorzystywane - przez Zamawiającego, licencje wygasa z dniem 30 września 2026 r., a brak zawarcia nowej umowy przed tą datą skutkowałby istotnym ryzykiem utraty ciągłości działania części usług teleinformatycznych oraz obniżeniem poziomu cyberbezpieczeństwa organizacji.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48771000 Softwarepaket mit allgemeinen Dienstprogrammen
5. Los
Los: LOT-0001