668633-2026 - Ergebnis
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania 08180 pn. „Przebudowa ul. Czajkowskiego i Koszarowej do AWL”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania 08180 pn. „Przebudowa ul. Czajkowskiego i Koszarowej do AWL”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowych wraz z uzyskaniem wymaganych prawem kompletnych i ostatecznych decyzji administracyjnych umożliwiających realizację robót budowlanych oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania nr 08180 pn. „Przebudowa ul. Czajkowskiego i Koszarowej do AWL”. 2. Zakres dokumentacji projektowej obejmuje dwa zadania: Zadanie I - Przebudowa ul. Czajkowskiego od ul. Sołtysowickiej do AWL. Zadanie II – Przebudowa ul. Koszarowej od ul. Przybyszewskiego do AWL.
Vorherige Bekanntmachung: 525794-2026
Interne Kennung: ZP/44/PN/08180/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania 08180 pn. „Przebudowa ul. Czajkowskiego i Koszarowej do AWL”.