2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na další úpravy aplikačního programového vybavení Elektronické spisové služby a poskytování služeb technické podpory provozu Elektronické spisové služby
Beschreibung: úpravy aplikačního programového vybavení Elektronické spisové služby a poskytování služeb technické podpory provozu Elektronické spisové služby
Interne Kennung: MPSV - SML/2025/00177
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0002
Interne Kennung: MPSV SML/2025/00177