See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Oborniki Śląskie w roku 2027.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 567. ) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna podwozu drewna, utrzymania obiektów leśnych, działalności ubocznej, nasiennictwa oraz szkółkarstwa, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Oborniki Śląskie, w roku 2026 . Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 01.01.2027 r. – 31.12.2027 r.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 75251120 Waldbrandbekämpfung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1.1. Leśnictwo Cieplice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz oraz podwozu drewna, utrzymania obiektów leśnych, działalności ubocznej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Oborniki Śląskie, w roku 2027. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2.1. Leśnictwo Zwierzyniec
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3.1. Leśnictwo Lipnica
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4.1. Leśnictwo Kraniec
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5.1. Leśnictwo Radecz
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6.1. Leśnictwo Prusice
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7.1. Leśnictwo Osolin
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8.1. Leśnictwo Trzebnica
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9.1. Leśnictwo Pęgów
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10.1. Leśnictwo Rościsławice
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11.1. Leśnictwo Jary
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12.1. Leśnictwo szkółkarskie Jary
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13.1 – Ochrona PPOŻ – dyżur: PAD nadleśnictwa, ciągnika z osprzętem oraz oborywanie pożarzysk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu ochrony przeciwpożarowej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Oborniki Śląskie, w roku 2027. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75251120 Waldbrandbekämpfung