668671-2025 - Wettbewerb
Polen – Werbeschriften – Dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby projektu pn. „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa materiałów promocyjnych na potrzeby projektu pn. „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych"
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych ze znakowaniem na potrzeby projektu pn. „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych". 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części. Część 1 Dostawa materiałów promocyjnych ze znakowaniem: 1. Kubek ceramiczny – 300 szt. 2. Filiżanka ze spodkiem – 150 szt. 3. Szklany lunch box z pokrywką – 200 szt. Część 2 Dostawa materiałów promocyjnych ze znakowaniem: 1. Torba sportowo-podróżna – 200 szt. 2. Saszetka nerka – 200 szt. Część 3 Dostawa materiałów promocyjnych ze znakowaniem: 1. Głośnik bluetooth – 200 szt. 2. Kabel do ładowania 3w1 – 300 szt. Część 4 Dostawa materiałów promocyjnych ze znakowaniem: 1. Etui na wizytówki – 150 szt. 2. Długopis – 300 szt. 3. Pióro wieczne – 300 szt. 4. Etui na pióro i długopis – 300 szt. 5. Zestaw prezentowy pióro + długopis – 100 szt. 6. Torba papierowa typ I – 300 szt. 7. Torba papierowa typ II – 300 szt. Ofertę można składać na jedną lub kilka lub wszystkie dowolnie wybrane części zamówienia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – SOPZ oraz w Załączniku Nr 11 do SWZ – projekt umowy.
Interne KennungOPPIV.272.79.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22462000 Werbeschriften
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Dostawa materiałów promocyjnych ze znakowaniem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych ze znakowaniem na potrzeby projektu pn. „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych". Część 1 - Dostawa materiałów promocyjnych ze znakowaniem: 1. Kubek ceramiczny – 300 szt. 2. Filiżanka ze spodkiem – 150 szt. 3. Szklany lunch box z pokrywką – 200 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – SOPZ oraz w Załączniku Nr 11 do SWZ – projekt umowy.
Interne KennungOPPIV.272.79.2025 - Część 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Dostawa materiałów promocyjnych ze znakowaniem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych ze znakowaniem na potrzeby projektu pn. „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych". Część 2 - Dostawa materiałów promocyjnych ze znakowaniem: 1. Torba sportowo-podróżna – 200 szt. 2. Saszetka nerka – 200 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – SOPZ oraz w Załączniku Nr 11 do SWZ – projekt umowy.
Interne KennungOPPIV.272.79.2025 - Część 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Dostawa materiałów promocyjnych ze znakowaniem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych ze znakowaniem na potrzeby projektu pn. „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych". Część 3 - Dostawa materiałów promocyjnych ze znakowaniem: 1. Głośnik bluetooth – 200 szt. 2. Kabel do ładowania 3w1 – 300 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – SOPZ oraz w Załączniku Nr 11 do SWZ – projekt umowy.
Interne KennungOPPIV.272.79.2025 - Część 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 - Dostawa materiałów promocyjnych ze znakowaniem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych ze znakowaniem na potrzeby projektu pn. „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych". Część 4 - Dostawa materiałów promocyjnych ze znakowaniem: 1. Etui na wizytówki – 150 szt. 2. Długopis – 300 szt. 3. Pióro wieczne – 300 szt. 4. Etui na pióro i długopis – 300 szt. 5. Zestaw prezentowy pióro + długopis – 100 szt. 6. Torba papierowa typ I – 300 szt. 7. Torba papierowa typ II – 300 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – SOPZ oraz w Załączniku Nr 11 do SWZ – projekt umowy.
Interne KennungOPPIV.272.79.2025 - Część 4