2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Technisch onderhoud
Beschreibung: Het realiseren van een veilige, betrouwbare, duurzame en toekomstbestendige technische exploitatie van het EYE Filmmuseum, waarbij de gebouwgebonden installaties optimaal bijdragen aan de continuïteit van de bedrijfsvoering en de bezoekersbeleving. De geraamde opdrachtwaarde bedraagt € 3.100.000 exclusief btw over de maximale looptijd van tien (10) jaar, inclusief optiejaren. Deze raming is opgebouwd uit twee onderdelen: 1. Publieksgebouw (EYE Filmmuseum) De raming is gebaseerd op de huidige jaarlijkse uitgaven van circa € 100.000 exclusief btw voor technisch onderhoud en € 80.000 exclusief btw voor reparaties, vervangingen en onderdelen, totaal € 180.000 per jaar. Over een periode van tien jaar bedraagt dit € 1.800.000. Op dit bedrag is een opslag toegepast voor prijsontwikkelingen, indexering en een toenemende onderhoudsbehoefte als gevolg van veroudering van gebouw en installaties. 2. Aanvullend (optioneel) - Collectiecentrum Voor het mogelijke toe te voegen gebouw wordt uitgegaan van jaarlijkse kosten van circa € 45.000 exclusief btw voor onderhoud en € 20.000 exclusief btw voor reparaties, vervangingen en onderdelen, totaal € 65.000 per jaar. Over tien jaar bedraagt dit € 650.000. Inclusief een opslag voor onvoorziene kosten, indexatie en ontwikkeling van de onderhoudsbehoefte. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 2026-TOD304307
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding wordt uitgevoerd volgens een niet-openbare procedure. In de eerste fase wordt een selectieleidraad gepubliceerd op basis waarvan gegadigden een aanmelding kunnen indienen. Aan de hand van de in de selectieleidraad opgenomen geschiktheids- en selectiecriteria wordt een beperkt aantal gegadigden geselecteerd. De geselecteerde gegadigden worden vervolgens uitgenodigd voor de inschrijvingsfase. In deze tweede fase worden het bestek en de overige aanbestedingsstukken verstrekt en kunnen de geselecteerde partijen een inschrijving indienen. De opdracht wordt vervolgens gegund op basis van de in de aanbestedingsstukken opgenomen gunningscriteria.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht omvat het uitvoeren van professioneel technisch beheer en onderhoud ten behoeve van het realiseren van de in paragraaf 1.2.1 genoemde doelstelling. • Het efficiënt beheren, onderhouden en optimaliseren van de gebouwgebonden installaties; • Het waarborgen van de continuïteit, veiligheid en het comfort van bezoekers, medewerkers en overige gebruikers van het gebouw; • Het minimaliseren van storingen en het adequaat optreden bij storingen en calamiteiten, zodat de impact op de bedrijfsvoering zoveel mogelijk wordt beperkt; • Het ontzorgen van EYE door proactief technisch beheer, heldere communicatie, adequate rapportages en regie op specialistische onderaannemers; • Het voldoen aan relevante wet- en regelgeving, normen en voorschriften; • Het signaleren en adviseren over onderhouds-, vervangings-, verduurzamings-, innovatie- en optimalisatiemogelijkheden ten behoeve van een optimale en toekomstbestendige exploitatie van het gebouw; • Het actief bijdragen aan een toekomstbestendige technische exploitatie door in te spelen op technologische ontwikkelingen, digitalisering, assetmanagement en duurzaamheid; • Het samenwerken vanuit partnerschap, transparantie en continue verbetering van de dienstverlening. De geraamde opdrachtwaarde bedraagt € 3.100.000 exclusief btw over de maximale looptijd van tien (10) jaar, inclusief optiejaren. Deze raming is opgebouwd uit twee onderdelen: 1. Publieksgebouw (EYE Filmmuseum) De raming is gebaseerd op de huidige jaarlijkse uitgaven van circa € 100.000 exclusief btw voor technisch onderhoud en € 80.000 exclusief btw voor reparaties, vervangingen en onderdelen, totaal € 180.000 per jaar. Over een periode van tien jaar bedraagt dit € 1.800.000. Op dit bedrag is een opslag toegepast voor prijsontwikkelingen, indexering en een toenemende onderhoudsbehoefte als gevolg van veroudering van gebouw en installaties. 2. Aanvullend (optioneel) - Collectiecentrum Voor het mogelijke toe te voegen gebouw wordt uitgegaan van jaarlijkse kosten van circa € 45.000 exclusief btw voor onderhoud en € 20.000 exclusief btw voor reparaties, vervangingen en onderdelen, totaal € 65.000 per jaar. Over tien jaar bedraagt dit € 650.000. Inclusief een opslag voor onvoorziene kosten, indexatie en ontwikkeling van de onderhoudsbehoefte. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
668702-2026 - Competition
Netherlands – Repair and maintenance services – EA Technisch onderhoud
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: EA Technisch onderhoud
Internal identifier: 2026-TOD304307
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50000000 Repair and maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 50700000 Repair and maintenance services of building installations