668753-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup usługi hotelarskiej i gastronomicznej w ramach organizacji szkoleń w terminie 11-13 listopada 2026 r. w Krakowie realizowanego w zakresie projektu „STOS+ Realizacja szkoleń dla trenerów, operatorów systemu oraz użytkowników systemów Europolu oraz dla podmiotów współpracujących ze SPOC w rozumieniu Dyrektywy o wymianie informacji” nr FBWP.01.01-IZ.00-0012/25
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi hotelarskie i gastronomiczne w ramach organizacji szkoleń w terminie 11-13 listopada 2026 r. w Krakowie realizowanego w zakresie projektu „STOS+ Realizacja szkoleń dla trenerów, operatorów systemu oraz użytkowników systemów Europolu oraz dla podmiotów współpracujących ze SPOC w rozumieniu Dyrektywy o wymianie informacji” nr FBWP.01.01-IZ.00-0012/25. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr trzy do SWZ.
Interne Kennung: 262/BF/26/MR/FBW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Przedmiotem zamówienia są usługi społeczne. Zgodnie z art. 360 pkt. 3 ustawy Pzp Zamawiający może nie stosować przepisów ustawy dotyczących minimalnych terminów składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub terminów składania ofert;
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi hotelarskie i gastronomiczne w ramach organizacji szkoleń w terminie 11-13 listopada 2026 r. w Krakowie realizowanego w zakresie projektu „STOS+ Realizacja szkoleń dla trenerów, operatorów systemu oraz użytkowników systemów Europolu oraz dla podmiotów współpracujących ze SPOC w rozumieniu Dyrektywy o wymianie informacji” nr FBWP.01.01-IZ.00-0012/25. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr trzy do SWZ.
668753-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 262/BF/26/MR/FBW
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 55300000 Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 55120000 Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001