668757-2026 - Planung
Polen – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Kołaczyce w roku 2027
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Kołaczyce w roku 2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U z 2026 r. poz. 663) obejmujące prace z zakresu hodowli, ochrony lasu,ochrony przyrody, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Kołaczyce w roku 2027. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji : 1.01.2027 do 31.12.2027
Interne Kennung: SA.270.2.63.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: pakiet 01.L.01 leśnictwo Bierówka
Beschreibung: przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli, ochrony lasu, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna oraz napraw szlaków zrywkowych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres w stosunku do każdej z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja'). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty, W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego. mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty.
Los: LOT-0002
Titel: pakiet 02.L.02 leśnictwo Bieździedza
Beschreibung: przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zryki drewna oraz napraw szlaków zrywkowych
Los: LOT-0003
Titel: pakiet 03.L.04 leśnictwo Lisów
Los: LOT-0004
Titel: pakiet 04.L.06 leśnictwo Pagorzyna
Beschreibung: przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli, ochrony lasu , ochrony przeciwpożarowej. pozyskania i zrywki drewna oraz napraw szlaków zrywkowych
Los: LOT-0005
Titel: pakiet 05.L.07 leśnictwo Pietrusza Wola
Beschreibung: przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli, ochrony lasu , pozyskania i zrywki drewna oraz napraw szlaków zrywkowych
Los: LOT-0006
Titel: pakiet 06.L.08 leśnictwo Tarnowiec
Los: LOT-0007
Titel: pakiet 07.L.09 leśnictwo Czarnorzeki
Beschreibung: przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli, ochrony lasu, ochrony przyrody , pozyskania i zrywki drewna oraz napraw szlaków zrywkowych
Los: LOT-0008
Titel: pakiet 08.L.10 leśnictwo Węglówka
Beschreibung: przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli, ochrony lasu, ochrony przyrody pozyskania i zrywki drewna oraz napraw szlaków zrywkowych
Los: LOT-0009
Titel: pakiet 09.L.11 leśnictwo Odrzykoń
Los: LOT-0010
Titel: pakiet 10.L.12 leśnictwo Wola Komborska
Beschreibung: przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli, ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna oraz napraw szlaków zrywkowych