668775-2025 - Ergebnis
Tschechien – Teller – DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM PRO PRŮBĚŽNÉ A OPAKOVANÉ NÁKUPY Porcelánových talířů a misek do tabletu, ostatní nádobí
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM PRO PRŮBĚŽNÉ A OPAKOVANÉ NÁKUPY Porcelánových talířů a misek do tabletu, ostatní nádobí
BeschreibungZadavatel prostřednictvím tohoto zadávacího řízení zavádí dynamický nákupní systém na nákup porcelánových talířů a misek do tabletu, ostatního nádobí. Blíže viz zadávací podmínky.
Interne KennungVZ 51/2025
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221210 Teller
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39221230 Untertassen, 39299000 Glaswaren, 39221120 Tassen und Gläser, 39221122 Kleine Tassen, 39223100 Löffel, 39223000 Löffel, Gabeln, 39241000 Messer und Scheren
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. – Porcelánové talíře do tabletu
BeschreibungPorcelánové talíře do tabletu
Interne KennungVZ 51/2025_1
LosLOT-0004
Titel3. – Ostatní nádobí
BeschreibungOstatní nádobí
Interne KennungVZ 51/2025_3
Haupteinstufung (cpv): 39299000 Glaswaren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39221120 Tassen und Gläser, 39221122 Kleine Tassen, 39223100 Löffel, 39223000 Löffel, Gabeln, 39241000 Messer und Scheren
LosLOT-0003
Titel2. – Porcelánové misky do tabletu
BeschreibungPorcelánové misky do tabletu
Interne KennungVZ 51/2025_2
Haupteinstufung (cpv): 39221230 Untertassen