2. Verfahren
Verfahren
Titel: Produkční barevný tiskový stroj vč. zahraňovacího modulu
Beschreibung: Předmětem zakázky se pro účely zadávacího řízení rozumí dodávka nového Produkčního barvového tiskového stroje vč. zahraňovacího modulu dle technické specifikace uvedené v příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42991200 Druckmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42991200 Druckmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Produkční barevný tiskový stroj vč. zahraňovacího modulu