See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mięsa i wędlin do Zakładu Karnego w Tarnowie oraz Oddziału Zewnętrznego w Tarnowie-Mościach - I półrocze 2026
Beschreibung: Dostawa mięsa i wędlin w ośmiu grupach: mięso drobiowe ZK Tarnów, mięso wieprzowe ZK Tarnów, wędliny drobiowe ZK Tarnów, wędliny wieprzowe ZK Tarnów, mięso drobiowe OZ Tarnów-Mościce, mięso wieprzowe OZ Tarnów-Mościce, wędliny drobiowe OZ Tarnów-Mościce, wędliny wieprzowe OZ Tarnów-Mościce,
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część I – mięso drobiowe ZK Tarnów
Beschreibung: Ćwiartka tylna drobiowa świeża – 3600kg Mięso filet drobiowy - 24kg
Interne Kennung: cz. 1
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Los: LOT-0002
Titel: część II – mięso wieprzowe ZK Tarnów
Beschreibung: Łopatka wieprzowa bez kości – 1310 kg
Interne Kennung: cz. 2
Haupteinstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch
Los: LOT-0003
Titel: część III – wędlina drobiowa ZK Tarnów
Beschreibung: Baleron drobiowy – 240kg Kiełbasa drobiowa – 348kg Kiełbasa mortadela drobiowa – 720kg Kiełbasa parówkowa drobiowa – 367kg Mielonka tyrolska drobiowa – 720kg Parówki drobiowe – 804kg Pieczeń rzymska drobiowa – 780kg
Interne Kennung: cz. 3
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131110 Wurstfleisch
Los: LOT-0004
Titel: Część IV – wędliny wieprzowe ZK Tarnów
Beschreibung: Kaszanka – 1200kg Kiełbasa biała parzona – 120kg Kiełbasa mortadela z papryką – 1200 kg Kiełbasa mortadela – 2540kg Kiełbasa parówkowa gruba – 355kg Kiełbasa zwyczajna – 2760kg Mielonka wieprzowa prasowana – 2079kg Parówki wieprzowe cienkie – 486kg Pasztetowa wieprzowa – 2160g Pieczeń rzymska wieprzowa – 600kg Salceson wieprzowy – 2033kg
Interne Kennung: cz. 4
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131130 Würste
Los: LOT-0005
Titel: Część V – mięso drobiowe OZ Tarnów-Mościce
Beschreibung: Ćwiartka tylna drobiowa świeża – 1800kg Mięso filet drobiowy - 15kg
Interne Kennung: cz. 5
Los: LOT-0006
Titel: Część VI – mięso wieprzowe OZ Tarnów-Mościce
Beschreibung: Łopatka wieprzowa bez kości – 725 kg
Interne Kennung: cz. 6
Los: LOT-0007
Titel: Część VII – wędliny drobiowe OZ Tarnów-Mościce
Beschreibung: Baleron drobiowy – 132kg Kiełbasa drobiowa – 216kg Kiełbasa mortadela drobiowa – 300kg Kiełbasa parówkowa drobiowa – 150kg Mielonka tyrolska drobiowa – 480kg Parówki drobiowe – 469kg Pieczeń rzymska drobiowa – 420kg
Interne Kennung: cz. 7
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII – wędliny wieprzowe OZ Tarnów-Mościce
Beschreibung: Kaszanka – 600 kg Kiełbasa biała parzona – 60kg Kiełbasa mortadela z papryką – 1200 kg Kiełbasa mortadela – 1433kg Kiełbasa parówkowa gruba – 172kg Kiełbasa zwyczajna – 1800kg Mielonka wieprzowa prasowana – 1089kg Parówki wieprzowe cienkie – 191kg Pasztetowa wieprzowa – 1440kg Pieczeń rzymska wieprzowa – 600kg Salceson wieprzowy – 1194kg
Interne Kennung: cz. 8