668855-2026 - Ergebnis
Polen – Analysatoren – Dzierżawa dwóch analizatorów Cobas Pure firmy Roche
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa dwóch analizatorów Cobas Pure firmy Roche
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa dwóch analizatorów Cobas Pure firmy Roche wraz z oprogramowaniem, posiadanych przez zamawiającego. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zostały określone w formularzu cenowym, formularzu parametrów wymaganych oraz projekcie umowy, stanowiącymi odpowiednio załączniki załącznik nr 2, 3 i 4 do zaproszenia do negocjacji.
Vorherige Bekanntmachung: 588865-2026
Interne Kennung: DZP-382-30/26
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dzierżawa