668869-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Sukcesywne dostawy leków dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej Curie Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy leków dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej Curie Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach
Beschreibung: 1. Sukcesywne dostawy leków dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej Curie Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach 2. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych, a zatem przedmiot zamówienia podzielony jest na 7 odrębnych zadań, w tym: 1) Import docelowy 1 2) Pemigatinib 3) Różne 1 4) Różne 2 5) Różne 101 6) Różne 102 7) Toripalimab 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.1-2.7 do SWZ, 2) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy –załącznik nr 4 do SWZ. 4. Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 5. Zamawiający nie przewiduje zamówień uzupełniających. 6. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej , zamówień uzupełniających. 7. Zamawiający nie przewiduje wymogu: 1) odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej lub 2) sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego. 8. Informacje na temat wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia zawarte zostały w rozdziale IX SWZ. 9. Termin związania ofertą wynosi: 120 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 15.12.2026 r. 10. Klauzulę informacyjna wynikającą z treści art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Zamawiający zamieścił w SWZ. 11.Szczegółowe informacje dotyczące niniejszego postępowania zawarte są w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 528327-2026
Interne Kennung: DZ/DZ-381-1-55/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z dyspozycją art. 138 ust. 1 ustawy Pzp, termin składania ofert nie może być krótszy niż 35 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Jednocześnie w treści art. 138 ust. 2 pkt. 2) ustawy Pzp ustawodawca przewidział, że Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż termin 35dniowy, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Skrócenie terminu składania ofert podyktowane jest koniecznością utrzymania ciągłości leczenia pacjentów oraz pilność zastosowania produktów leczniczych u pacjentów NIO-PIB o/Gliwice .
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Różne 1
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.3 do SWZ, 2) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. tzw. procedurę odwróconą. 3. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: sukcesywnie przez 24 miesiące licząc od dnia zawarcia umowy albo do chwili wcześniejszego wyczerpania limitu finansowego Zamawiającego na wykonanie umowy określonego w § 3 ust. 1 umowy. Umowa wygasa z chwilą wyczerpania nominalnej kwoty umowy lub zakończenia okresu, na który została zawarta, w zależności która z tych okoliczności nastąpi wcześniej. 4. Warunkiem udziału w niniejszym zadaniu jest wniesienie wadium. 5. Szczegóły zawiera SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 3 - Różne 1
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6- Różne 102
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.6 do SWZ, 2) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. tzw. procedurę odwróconą. 3. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: sukcesywnie przez 24 miesiące licząc od dnia zawarcia umowy albo do chwili wcześniejszego wyczerpania limitu finansowego Zamawiającego na wykonanie umowy określonego w § 3 ust. 1 umowy. Umowa wygasa z chwilą wyczerpania nominalnej kwoty umowy lub zakończenia okresu, na który została zawarta, w zależności która z tych okoliczności nastąpi wcześniej. 4. Szczegóły zawiera SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 6 - Różne 102