2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów pochodzenia komunalnego o cieple spalania przekraczającym 6 MJ/kg suchej masy o kodzie 19 12 12 i 20 03 01 pochodzących z Instalacji Komunalnej w Łęczycy w 2027 roku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów pochodzenia komunalnego o cieple spalania przekraczającym 6 MJ/kg suchej masy o kodzie 19 12 12 i 20 03 01 pochodzących z Instalacji Komunalnej w Łęczycy. 1. Szczegółowy zakres opisu przedmiotu zamówienia: 1) Sukcesywne zagospodarowanie odpadów o kodach 19 12 12 oraz 20 03 01 będą realizowane naprzemiennie, w zależności od bieżących potrzeb zamawiającego. Odpad o kodzie 20 03 01 Niesegregowane odpady komunalne i odpad o kodzie 19 12 12 Inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, muszą być zagospodarowane w instalacji, do której Wykonawca posiada tytuł prawny oraz, w której prowadzona jest działalność w zakresie przetwarzania odpadów w procesie odzysku R1 (unieszkodliwianie termiczne) w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie oraz procesami odzysku wyszczególnionymi w załączniku nr 1 do ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 roku (t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1587 t.j.).Dostarczone odpady o kodzie 19 12 12 będą pochodziły z przetworzenia niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych (20 03 01) oraz odpadów selektywnie zbieranych. Zagospodarowanie dotyczy szacowanej ilości 2 500 Mg odpadów w okresie od 2 stycznia 2027 do 31 grudnia 2027 roku.
Interne Kennung: ZP 22/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001