2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud sportparken
Beschreibung: Het uit te voeren werk is gelegen in sportpark Hoge Neerstraat, sportpark Lage Banken en sportpark Streek, te Etten-Leur. De werkzaamheden van de opdracht bestaan in hoofdzaak uit de volgende onderdelen: a) onderhoud grassportvelden b) onderhoud kunstgras sportvelden c) onderhoud gazons d) onderhoud beplantingen e) onkruidbestrijding op verhardingen Zie bestek
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie leidraad Zie bestek
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst heeft een vaste looptijd van twee (2) jaar, van 1 januari 2026 tot en met 31 december 2027. De overeenkomst kan optioneel door opdrachtgever twee (2) keer worden verlengd met de duur van één (1) jaar.