668917-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Zakup licencji do posiadanego oprogramowania Sandbox i Secure Mail Gateway
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup licencji do posiadanego oprogramowania Sandbox i Secure Mail Gateway
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji do posiadanego oprogramowania Sandbox (FortiSandbox VM00) i Secure Mail Gateway (FortiMail VM04) wraz z gwarancją oraz zakup licencji Slotów i pakietu oprogramowania Windows 11 z Office 2024 do FortiSandbox VM00 (WIN11O24) lub rozwiązania równoważnego 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. 3.Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZPRZ.270.237.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji do posiadanego oprogramowania Sandbox (FortiSandbox VM00) i Secure Mail Gateway (FortiMail VM04) wraz z gwarancją oraz zakup licencji Slotów i pakietu oprogramowania Windows 11 z Office 2024 do FortiSandbox VM00 (WIN11O24) lub rozwiązania równoważnego
668917-2026 - Competition
Poland – Software package and information systems – Zakup licencji do posiadanego oprogramowania Sandbox i Secure Mail Gateway
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZPRZ.270.237.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0001