2. Verfahren
Verfahren
Titel: Řešení kybernetické bezpečnosti III.
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka HW a SW vybavení vč. zajištění souvisejících služeb, potřebného pro realizaci projektu „Zajištění kybernetické bezpečnosti informačních systémů Nemocnice Jindřichův Hradec“. Předmětem plnění je konkrétně: 1) Perimetrové Next Generation firewally (2 ks jako perimetrový HA cluster) 2) Vnitřní segmentační firewally (2 ks jako vnitřní segmentační HA cluster) 3) Systém pro řízení přístupu do sítě (NAC) 4) Řešení pro monitoring sítového provozu s automatickou analýzou a detekcí anomálií včetně úložiště pro dlouhodobé uchování informací síťového provozu 5) Řešení pro centrální evidenci, provozní a bezpečnostní analýzu systémových a aplikačních logů (logmanagement) 6) Instalační a implementační práce spojené s uvedenými dodávkami HW a SW 7) Záruční podpora Součástí plnění jsou i služby spojené s dodávkou, instalací a konfigurací, nastavením a konsolidací pravidel a oprávnění spojených s předmětem dodávky a jeho budoucím provozem v technologickém prostředí zadavatele a zaškolení zaměstnanců (IT administrátorů) zadavatele. Dále je předmětem veřejné zakázky standardní záruční servis a podpora dodaného HW / SW řešení a případná další plnění související s výše uvedenou dodávkou v souladu s požadavky zadavatele uvedenými v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: RKB-III
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 48420000 Softwarepaket für das Facility-Management und Softwarepaketreihe, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung, 50324100 Systemwartung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku, tj. předmětu dodávky, spočívající v náhradě nabízeného zboží (zejm. HW a SW) za novější v případě, že původně nabízené zboží již nebude k dispozici a za předpokladu splnění zadavatelem stanovené technické specifikace a beze změny nabídkové ceny. Případné využití změny závazku nesmí měnit celkovou povahu veřejné zakázky a musí přímo souviset s předmětem plnění veřejné zakázky. Výhrada změny závazku může být zadavatelem využita od začátku plnění veřejné zakázky až do ukončení plnění. Zadavatel nepředpokládá v důsledku změny závazku navýšení finančního plnění. Výhrada změny závazku nemusí být zadavatelem využita a pokud bude využita, musí vždy být písemně projednána a odsouhlasena zadavatelem.