2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubytování s polopenzí pro účastníky Her XII. letní olympiády dětí a mládeže ČR 2026
Beschreibung: Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky (dále jen „veřejná zakázka“) je zajištění ubytování a stravování pro účastníky Her XII. letní olympiády dětí a mládeže ČR 2026 (dále jen „ODM 2026“) po dobu jejich trvání, tj. konání akce od 21. 6. – 26. 6. 2026. Plnění zahrnuje, mimo jiné, i tato plnění: 1. Komplexní zajištění ubytování: • celková požadovaná kapacita lůžek: 3 160; • celkový počet nocí 5 (od neděle 21.6. do pátku 26.6.2026); • veškerá požadovaná kapacita lůžek musí být na území hl. m. Prahy; zadavatel požaduje, aby v rámci vytvoření „olympijské vesničky“ byli sportovci ubytováni po ucelených skupinách dle sportů • nabídnuté ubytování musí být v 1 – 4lůžkových pokojích dle specifikace zadavatele (upřesnění konkrétního rozložení pokojů do 30 dnů od podpisu smlouvy) • typ ubytování – min. studentského typu. 2. Komplexní zajištění stravování • obsahem požadovaného plnění je zajištění stravování formou polopenze (snídaně, večeře + odjezdový balíček); • stravování je nutné soustředit přímo v ubytování či v blízkosti ubytování (do 10 min. dochozí vzdálenosti); • dodavatel musí dodržet ve stejné ceně jako u běžné stravy počty dietních požadavků (vegetarián, vegan, lepek atd.); počet těchto diet dodá zadavatel dodavateli nejpozději 12. 6. 2026, • strava bude připravována vždy čerstvá z kvalitních surovin v souladu se všemi právními a hygienickými předpisy, které upravují přípravu a výdej stravy; • výdej jídel snídaně/večeře v období neděle 21.6. až pátek 26.6.2026 je požadován v min. rozsahu 2,5 hod. denně/jídlo. Přesný časový interval bude upřesněn do 30 dnů po podpisu smlouvy; Závazný jídelníček je součástí zadávací dokumentace
Interne Kennung: MHMPXPQDKGZ0
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem. Zadavatel je oprávněn zvýšit nebo snížit finanční rozsah odebraných služeb dle přílohy č. 4 zadávací dokumentace o 20 % za níže uvedených okolností: dle skutečné potřeby zadavatele, tzn. podle skutečného počtu účastníků/sportovců, kteří se zúčastní ODM 2026 v termínu od 21.6. – 25.6.2026. I když zadavatel zahrnul předpokládanou hodnotu vyhrazené změny závazku do celkové předpokládané hodnoty předmětu veřejné zakázky, nezahrne účastník nabídkovou cenu za tuto část plnění odpovídající opčnímu právu do své nabídkové ceny.