See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Osielsko i PSZOK w Żołędowie w okresie od 01 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Osielsko i punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych w Żołędowie w okresie od 01 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. Wykonawca zobowiązany będzie w dniu podpisania umowy do przedłożenia Zamawiającemu umowy bądź umów z instalacjami na przyjęcie odpadów komunalnych zmieszanych, odpadów zielonych oraz selektywnie zebranych odpadów komunalnych.
Interne Kennung: IiZP.271.U.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Osielsko i punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych w Żołędowie w okresie od 01 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r.