See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby szkół i placówek oświatowych Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy oraz Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty - Bielany m.st. Warszawy w roku 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby szkół i placówek oświatowych Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy oraz Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty - Bielany m.st. Warszawy (część I - komputery All In One - 183 sztuki, część II - komputery wolnostojące - 175 sztuk, część III - laptopy - 103 sztuki). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają specyfikacje oferowanego sprzętu stanowiące odpowiednio dla części I - załącznik nr 2 do SWZ, dla części II - załącznik nr 2a do SWZ oraz dla części III - załącznik nr 2b do SWZ. Dostawa sprzętu odbywać się będzie do placówek oświatowych, na adresy i w ilościach wskazanych w wykazie placówek objętych zamówieniem stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 460635-2025
Interne Kennung: ZP.260.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa komputerów typu All In One na potrzeby szkół i placówek oświatowych Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy oraz Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty - Bielany m.st. Warszawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów typu All In One w ilości 183 sztuk na potrzeby szkół i placówek oświatowych Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy oraz Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty - Bielany m.st. Warszawy w roku 2025 zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji oferowanego sprzętu stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 7 do SWZ
Interne Kennung: ZP.260.7.2025 - Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje w ramach niniejszego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w treści art. 441 ustawy Pzp. 2. Prawo opcji polega na zwiększeniu zakresu zamówienia o nie więcej niż 39 sztuk komputerów typu All In One. 3. Szczegółowe warunki realizacji prawa opcji określa § 9 projektowanych postanowień umowy stanowiących załącznik nr 7 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa komputerów wolnostojących na potrzeby szkół i placówek oświatowych Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów wolnostojących w ilości 175 sztuk na potrzeby szkół i placówek oświatowych Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy w roku 2025 zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji oferowanego sprzętu stanowiącej załącznik nr 2a do SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 7 do SWZ
Interne Kennung: ZP.260.7.2025 - Część II
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje w ramach niniejszego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w treści art. 441 ustawy Pzp. 2. Prawo opcji polega na zwiększeniu zakresu zamówienia o nie więcej niż 52 sztuki komputerów wolnostojących. 3. Szczegółowe warunki realizacji prawa opcji określa § 9 projektowanych postanowień umowy stanowiących załącznik nr 7 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa laptopów na potrzeby szkół i placówek oświatowych Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy oraz Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty - Bielany m.st. Warszawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa laptopów w ilości 103 sztuk na potrzeby szkół i placówek oświatowych Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy oraz Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty - Bielany m.st. Warszawy w roku 2025 zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji oferowanego sprzętu stanowiącej załącznik nr 2b do SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 7 do SWZ
Interne Kennung: ZP.260.7.2025 - Część III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje w ramach niniejszego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w treści art. 441 ustawy Pzp. 2. Prawo opcji polega na zwiększeniu zakresu zamówienia o nie więcej niż 34 sztuki laptopów. 3. Szczegółowe warunki realizacji prawa opcji określa § 9 projektowanych postanowień umowy stanowiących załącznik nr 7 do SWZ.