2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servis vozidel Nemocnice Kadaň s.r.o.
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provádění servisu, oprav a údržby sanitních a osobních vozidel Nemocnice Kadaň s.r.o. Rozsah servisních služeb zahrnuje zejména provádění záručního, mimozáručního a pozáručního servisu a oprav, včetně dodávek výhradně nových dílů, provádění technických prohlídek vozidel a měření emisí.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Servis vozidel Nemocnice Kadaň s.r.o.