668985-2026 - Ergebnis
Polen – Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren – Dostawa części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do pojazdów dla 43 WOG Zestaw III
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do pojazdów dla 43 WOG Zestaw III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do pojazdów dla 43 WOG Zestaw III. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu cenowym załącznik nr 9a-9n do SWZ. oraz opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) załącznik nr 7 do SWZ. Wykonanie dostawy zgodnie z zapisami w projekcie umowy załącznik nr 8 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 323437-2026
Interne Kennung: 45/08/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa części do pojazdów, garaży
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z transportem i wniesieniem do magazynów części do pojazdów, garaży wg. zestawienia zawartego w formularzu cenowym
Interne Kennung: Część 1