See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli biurowych dla Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli biurowych, foteli obrotowych i krzeseł na potrzeby jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Krakowie. Zamówienie podzielone jest na 5 części ze względu na miejsce dostawy oraz przynależność do jednostki organizacyjnej: Część 1: – Dostawa mebli - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie, ul. Piłsudskiego 22, 31 – 109 Kraków Część 2: – Dostawa mebli - PGW WP Zarząd Zlewni w Kielcach – Nadzór Wodny w Jędrzejowie, ul. Przypkowskiego 28a; 28 – 300 Jędrzejów Część 3: – Dostawa mebli - Zarząd Zlewni w Nowym Sączu - ul. Naściszowska 31, 33-300 Nowy Sącz Część 4: – Dostawa mebli - PGW WP Zarząd Zlewni w Sandomierzu – Zespół Wsparcia Technicznego w Szczucinie, ul. Kościuszki 28 33-230 Szczucin Część 5: – Dostawa mebli - PGW WP ZZ Żywiec ul. Armii Krajowej 10; 34 – 300 Żywiec
Vorherige Bekanntmachung: 442162-2025
Interne Kennung: K.ROZ.2710.61.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39131000 Büroregale, 39113100 Sessel
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Dostawa mebli - ZZ w Nowym Sączu - ul. Naściszowska 31, 33-300 Nowy Sącz
Beschreibung: Dostawa mebli biurowych dla Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie - Część 3 – Dostawa mebli - ZZ w Nowym Sączu - ul. Naściszowska 31, 33-300 Nowy Sącz
Interne Kennung: CZ. 3
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – Dostawa mebli - PGW WP ZZ Żywiec ul. Armii Krajowej 10; 34 – 300 Żywiec
Beschreibung: Dostawa mebli biurowych dla Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie - Część 5 – Dostawa mebli - PGW WP ZZ Żywiec ul. Armii Krajowej 10; 34 – 300 Żywiec
Interne Kennung: CZ. 5