2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa odczynników do badań histochemicznych wraz z dzierżawą w podziale na 2 części; DZPUCK.262.170.2026”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa odczynników do badań histochemicznych wraz z dzierżawą w podziale na 2 części; DZPUCK.262.170.2026”
Interne Kennung: DZPUCK.262.170.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 PZP, Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż termin określony w ust. 1, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, jeśli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Szpital posiada ważną umowę dzierżawy na analizatory, stanowiące przedmiot zamówienia do 12.02.2027, jednak dostawy sukcesywne odczynników zostały na dzień dzisiejszy zrealizowane w 100%. Wykorzystana została możliwość aneksowania. Ponadto unieważnione zostało postępowanie DZPUCK.262.100.2026 na dostawy odczynników stanowiących przedmiot niniejszego zamówienia, co spowodowało, iż zaistniała bardzo pilna potrzeba udzielenia zamówienia oraz skrócenia terminu składania ofert ze względu na konieczność zagwarantowania ciągłości diagnostyki laboratoryjnej pacjentów hospitalizowanych. Zamawiający nie może zaprzestać wykonywania badań. Brak umowy na dostawy odczynników to brak wyników badań a co za tym idzie brak możliwości postawienia diagnozy pacjentowi, który trafił do szpitala UCK WUM. Przedmiotem zamówienia są odczynniki do oznaczania parametrów immunohistochemicznych i histochemicznych służących do ratowania ludzkiego życia. Z uwagi na powyższe, długi proces trwania procedury przetargowej, oceny ofert a następnie podpisania umów, Zamawiający dokonał skrócenia terminu składania ofert do 15 dni co pozwoli na zachowanie ciągłości wykonywania badań niezbędnych do ratowania ludzkiego życia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Część nr 1 - Dostawa odczynników, materiałów zużywalnych i odczynników dodatkowych do wykonania barwień immunohistochemicznych wykorzystywanych przy pomocy aparatu BenchMark ULTRA będącego własnością UCK WUM wraz dzierżawą kompatybilnego aparatu do barwień immunohistochemicznych oraz integracją z systemem PatARCH na okres 36 m-cy
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opis opcji: Zamawiający w ramach prawa opcji może zlecać Wykonawcy realizację dodatkowych dostaw, zgodną z przedmiotem zamówienia podstawowego, o którym mowa w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 2 Formularz asortymentowo – cenowy. Dostawy w ramach prawa opcji będą realizowane na zasadach i w terminach, o których mowa w SWZ oraz Projektowanych Postanowieniach Umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Część 2 - Dostawa odczynników, materiałów zużywalnych i odczynników dodatkowych do wykonania barwień histochemicznych wraz z dzierżawą aparatu i integracją z systemem PatARCH na okres 36 m-cy
Interne Kennung: 2