2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Kłaj w 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Kłaj w 2026 r Opis charakteru i ilości: 20 03 01 Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne 2088,88 1 336,58 2850 15 01 01 Opakowania z papieru i tektury 69,694 81,532 165 15 01 02 Opakowania z tworzyw sztucznych 415,606 183,288 540 15 01 07 Opakowania ze szkła 221,68 121,29 285 16 01 03 Zużyte opony 14,46 0 17 20 01 01 Papier i tektura 0 0 0 20 01 23* Urządzenia zawierające freony 0 0 0 20 01 35* Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21 ,20 01 23 zawierające niebezpieczne składniki 0 0 0 20 01 36 Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21, 20 01 23 ,20 01 35 4,76 0 6 20 01 39 Tworzywa sztuczne 0 0 0 20 02 01 Odpady ulegające biodegradacji 1310,53 575,73 1800 20 03 07 Odpady wielkogabarytowe 143,00 0 200 SUMA 4 268,81 1 540,06 5 863,00 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) stanowi załącznik nr 13 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Kłaj w 2026 r. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) stanowi załącznik nr 13 do SWZ. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w treści SWZ i jej załącznikach.