669046-2026 - Wettbewerb
Polen – Verschiedene medizinische Geräte und Produkte – 20/PN/2026 - Zakup mebli medycznych i wyposażenia FEnIKS.06.01_IP.03-0023/25 – Zadanie 1
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 20/PN/2026 - Zakup mebli medycznych i wyposażenia FEnIKS.06.01_IP.03-0023/25 – Zadanie 1
Beschreibung: Zamówienie jest podzielone na 2 (dwie) części i obejmuje dostawę: Nazwa ilość Kod CPV Część 1 [2] Wózek do przewozu osób otyłych - 1 szt. – 1 szt. 33193100-0 Część 2 [3] Leżanka dla osób otyłych - 1 szt. - 1 szt 33192100-3 Szczegółowy opis przedmiotu jest podany w załącznik nr 2 – Formularz asortymentowo-cenowy - Szczegółowe parametry techniczne
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 Ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 [2] Wózek do przewozu osób otyłych - 1 szt.
Beschreibung: Część 1 [2] Wózek do przewozu osób otyłych - 1 szt. Zgodnie z art.257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Haupteinstufung (cpv): 33193100 Behindertenfahrzeuge und Rollstühle
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dot.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 [3] Leżanka dla osób otyłych - 1 szt.
Beschreibung: Część 2 [3] Leżanka dla osób otyłych - 1 szt. Zgodnie z art.257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Haupteinstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten