669050-2026 - Wettbewerb
Belgien – Baumschnitt – 57/52/3/26/164 - Vegetatiebeheer op verschillende sites van Maintenance Regions 1, 2 en 3 – Raamovereenkomst
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 57/52/3/26/164 - Vegetatiebeheer op verschillende sites van Maintenance Regions 1, 2 en 3 – Raamovereenkomst
Beschreibung: De uit te voeren diensten omvatten hoofdzakelijk: - Maaien van de vegetatie, verwijderen van struikgewas, snoeien van kreupelhout langs de sporen of op de andere in de inventaris gespecificeerde plaatsen alsook het beheer van het veroorzaakte groenafval. - Het opsnoeien van hagen en het beheer van het geproduceerde groenafval. - Het verwijderen van diverse vormen van niet-gevaarlijk afval in de verschillende zones. - Kappen en/of toppen van bomen - Dringende interventies (bijv. kappen van bomen, …) - Beheer van de vegetatie rond kunstwerken (KW) - Onderhoud rondom installaties van Infrabel (LCI, , enz.)
Interne Kennung: 5752326164
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77341000 Baumschnitt
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 57/52/3/26/164 - Vegetatiebeheer op verschillende sites van Maintenance Regions 1, 2 en 3 - Perceel 1 : Maintenance Region I-O.3R1 Sectie Brugge
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 77340000 Baum- und Heckenschnitt
Los: LOT-0002
Titel: 57/52/3/26/164 - Vegetatiebeheer op verschillende sites van Maintenance Regions 1, 2 en 3 - Perceel 2 - Maintenance Region I-O.3R1 Sectie Kortrijk
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 57/52/3/26/164 - Vegetatiebeheer op verschillende sites van Maintenance Regions 1, 2 en 3 - Perceel 3 - Maintenance Region I-O.3R2 Sectie Denderleeuw
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 57/52/3/26/164 - Vegetatiebeheer op verschillende sites van Maintenance Regions 1, 2 en 3 - Perceel 4 - Maintenance Region I-O.3R2 Sectie Gent Sint-Pieters
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 57/52/3/26/164 - Vegetatiebeheer op verschillende sites van Maintenance Regions 1, 2 en 3 - Perceel 5 - Maintenance Region I-O.3R3 Sectie Gent-Zeehaven
Interne Kennung: 5