669060-2025 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Usługi utrzymania czystości i świadczenie usług porządkowych w obiektach sportowych COS: hala Torwar I i II (lodowisko) wraz z terenami zewnętrznymi wokół tych obiektów w okresie 24 miesięcy.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi utrzymania czystości i świadczenie usług porządkowych w obiektach sportowych COS: hala Torwar I i II (lodowisko) wraz z terenami zewnętrznymi wokół tych obiektów w okresie 24 miesięcy.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług utrzymania czystości i świadczenie usług porządkowych w obiektach sportowych Centralnego Ośrodka Sportu: halach Torwar I i Torwar II (lodowisko) przy ulicy Łazienkowskiej 6a w Warszawie w okresie 24 miesięcy jednak nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2026 r. 2. W przedmiot zamówienia nie wchodzą tereny i pomieszczenia dzierżawione od Zamawiającego przez inne podmioty. 3. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 7 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 1 do SWZ – Projektowanych Postanowieniach umowy. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy podpisania umowy najmu na pomieszczenia w hali widowiskowo-sportowej Torwar I: nr 55 o powierzchni 29 m2 (socjalno-magazynowe); pomieszczenie nr 47 o powierzchni 16 m2 (magazyn), pomieszczenie nr 48 o powierzchni 21 m2 (biurowe); 5 magazynków w pomieszczeniach toalet, każdy z nich po 2 m2 oraz w obiekcie Torwar II: pomieszczenie nr 54 o powierzchni 10 m2 na cele socjalne i magazynowe, której wzór stanowi załącznik nr 10 do SWZ. Stawka najmu za wszystkie pomieszczenia to 3 166,00 zł netto za miesiąc najmu + koszty mediów w kwocie ryczałtowej 700 zł netto za miesiąc najmu. Pomieszczenia będą przeznaczone wyłącznie na cele socjalno-magazynowe Najemcy, w celu realizacji Umowy o świadczenie usług sprzątania, stanowiącej Załącznik nr 10 do SWZ Czynsz miesięczny oraz ryczałtowa opłata eksploatacyjna będzie podlegać corocznej waloryzacji począwszy od 1 stycznia 2027 r. Podstawą waloryzacji czynszu najmu będzie wskaźnik średniorocznego wzrostu cen towarów i usług konsumpcyjnych, ogłaszany Komunikatem Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego, za rok poprzedni ze skutkiem od 1 stycznia każdego roku obowiązywania Umowy. Indeksacja stawki czynszu o wskaźnik waloryzacji nie wymaga sporządzania aneksu do niniejszej Umowy. W przypadku ujemnego wskaźnika waloryzacji w danym roku, czynsz najmu nie ulegnie zmianie.
Interne KennungNZ/P/11/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usług utrzymania czystości i świadczenie usług porządkowych w obiektach sportowych Centralnego Ośrodka Sportu: halach Torwar I i Torwar II (lodowisko) w Warszawie przy ul. Łazienkowskiej 6a wraz z terenami zewnętrznymi wokół tych obiektów w okresie 24 miesięcy.