66909-2025 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Architectenselectie Nieuwbouw Kindcentrum Ruysdael, Leidschendam
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Architectenselectie Nieuwbouw Kindcentrum Ruysdael, Leidschendam
Beschreibung: Het ontwerpen, adviseren en architectonisch en uitvoeringstechnisch gereedmaken van het bouwkundig ontwerp van het project inclusief het terrein en het vaste interieur en het mede ondersteunen van de bouwdirectie tijdens de uitvoeringsfase op dit vlak. Het voorbereiden van werkzaamheden in het kader van de sloop en het bouwrijp maken behoort tevens tot de werkzaamheden. 2950m2 bvo nieuwbouw
Interne Kennung: 1682902
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Architect
Beschreibung: Het ontwerpen, adviseren en architectonisch en uitvoeringstechnisch gereedmaken van het bouwkundig ontwerp van het project inclusief het terrein en het vaste interieur en het mede ondersteunen van de bouwdirectie tijdens de uitvoeringsfase op dit vlak. Het voorbereiden van werkzaamheden in het kader van de sloop en het bouwrijp maken behoort tevens tot de werkzaamheden. 2950 m2 bvo nieuwbouw
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie leidraad