2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) oraz zagospodarowanie odpadów dostarczanych do PSZOK, z terenu Gminy Biłgoraj od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Usługa na odbiór i zagospodarowanie całej ilości odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Biłgoraj od dnia 01 stycznia 2026 roku do 31 grudnia 2026 roku z następujących miejscowości: Andrzejówka, Brodziaki, Bukowa, Ciosmy, Cyncynopol, Dąbrowica, Dereźnia Majdańska, Dereźnia Solska, Dereźnia Zagrody, Dyle, Edwardów, Gromada, Hedwiżyn, Ignatówka, Jachosze, Kajetanówka, Kolonia Sól, Korczów, Korytków Duży, Majdan Gromadzki, Nadrzecze, Nowy Bidaczów, Okrągłe, Podlesie, Rapy Dylańskie, Ratwica, Ruda Solska, Ruda Zagrody, Smólsko Duże, Smólsko Małe, Sól, Stary Bidaczów, Wola Dereźniańska Wola Duża, Wola Mała, Wolaniny, Zagrody Dąbrowickie, Zagumnie, Żelebsko. 2. Utworzenie i prowadzenie na terenie Gminy lub Miasta Biłgoraj Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), przyjmowanie, zbieranie i zagospodarowywanie dostarczonych przez mieszkańców lub zarządców nieruchomości zamieszkałych odpadów komunalnych. PSZOK będzie miejscem zbiórki i czasowego magazynowania. Odpady zebrane w PSZOK będą przekazywane do instalacji odzysku lub unieszkodliwiania odpadów zgodnie z hierarchią sposobu postępowania z odpadami, o której mowa w art. 17 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz.U. 2023 poz.1587). Szacowana ilość odpadów komunalnych wynosi 2 308 Mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załącznikach Nr 1 i Nr 1a do SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001