2. Verfahren
Verfahren
Titel: Désignation un opérateur économique qui a pour mission d'accompagner, soutenir et de défendre le pouvoir adjudicateur auprès de l'administration fiscale.
Beschreibung: De aanbestedende dienst schrijft een overheidsopdracht uit voor de aanstelling van een ondernemer die de aanbestedende dienst bijstaat, ondersteunt en verdedigt bij de belastingdienst (in geval van controle, enz.) om een gedeeltelijke vrijstelling te verkrijgen van de betaling van bedrijfsvoorheffing op de beroepsinkomsten voor onderzoeks- en ontwikkelingsprojecten, zoals geregeld in de artikelen 275/3 en volgende van het Wetboek van de inkomstenbelastingen 1992, voor de referentiejaren 2026, 2027, 2028 en 2029. Duur: 4 jaar voor de referentiejaren 2025, 2026, 2027 en 2028. .
Interne Kennung: PPP0KC-2450/5256/AC2025-015ND
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79222000 Erstellung von Steuererklärungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: AC2025-015ND_1