2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup oraz dostawa regulowanych zasilaczy laboratoryjnych DC
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje zakup oraz dostawę regulowany zasilaczy laboratoryjnych DC niskonapięciowy - 2szt zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: ZP.2510.1B.2025.UE
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0001