See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění nezbytné údržby ploch veřejné zeleně na území MČ Praha 10 – oblast Záběhlice_JŘBU
Beschreibung: Zadavatel touto veřejnou zakázkou reaguje na potřebu zajištění nezbytné a neodkladné údržby veřejné zeleně na území Městské části Praha 10 – oblast Záběhlice. Předmětem služeb poskytovaných na základě smlouvy je nezbytná údržba veřejné zeleně na území městské části Praha 10 – oblast Záběhlice zahrnující základní činnosti v oblasti péče o parkové plochy, které budou realizovány zejména z důvodu zajištění bezpečnosti, hygieny, ochrany zdraví a majetku, omezení šíření plevelů a další činnosti. Více informací viz dokumentace.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77311000 Pflegearbeiten für Ziergärten und Parks
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: oblast Záběhlice_JŘBU
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy, a to ve vztahu k prodloužení trvání smluvního vztahu založeného na základě výsledku veřejné zakázky. V době zahájení jednacího řízení bez uveřejnění není zřejmé, kdy konkrétně dojde k uzavření smlouvy na veřejnou zakázku zadávanou v otevřeném zadávacím řízení na zajištění správy a údržby ploch veřejné zeleně na území Městské části Praha 10 – oblast Záběhlice (dále jen „Otevřené řízení“). Ukončení plnění je tak vázáno na okamžik zahájení plnění dodavatelem vybraným v Otevřeném řízení. S ohledem na tuto skutečnost si zadavatel vyhrazuje právo prodloužení trvání smluvního vztahu s vyzvaným dodavatelem, a to nanejvýš o 6 měsíců. Skutečnost rozhodná pro aplikaci výhrady: uzavření smlouvy na veřejnou zakázku zadávanou v otevřeném zadávacím řízení na zajištění správy a údržby ploch veřejné zeleně na území Městské části Praha 10 – oblast Záběhlice. Zadavatel bude po dobu trvání smlouvy na veřejnou zakázku sledovat všechny relevantní okolnosti a vývoj situace z pohledu vhodnosti pokračování v realizaci smlouvy na veřejnou zakázku a k využití dotčené vyhrazené změny přistoupí pouze nebude-li možné zajistit údržbu zeleně v dotčené oblasti jiným řešením a z pohledu ZZVZ méně invazivním způsobem.