669149-2025 - Wettbewerb
Polen – Verbandsmaterial – Dostawa opatrunków dla SPZZOZ w Gryficach – II cz.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa opatrunków dla SPZZOZ w Gryficach – II cz.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków dla SPZZOZ w Gryficach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilością stanowi formularz cenowy - Załącznik nr 1 do SWZ - formularz cenowy - PAKIETY
Interne Kennung63/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZamawiający nie przewiduje zastosowania tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilością stanowi formularz cenowy - Załącznik nr 1 do SWZ - formularz cenowy - PAKIETY
Interne KennungPakiet nr 1
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
Interne KennungPakiet nr 2
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
Interne KennungPakiet nr 3
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4
Interne KennungPakiet nr 4
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5
Interne KennungPakiet nr 5
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6
Interne KennungPakiet nr 6
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7
Interne KennungPakiet nr 7
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8
Interne KennungPakiet nr 8
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 9
Interne KennungPakiet nr 9
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 10
Interne KennungPakiet nr 10
LosLOT-0011
TitelPakiet nr 11
Interne KennungPakiet nr 11
LosLOT-0012
TitelPakiet nr 12
Interne KennungPakiet nr 12
LosLOT-0013
TitelPakiet nr 13
Interne KennungPakiet nr 13
LosLOT-0014
TitelPakiet nr 14
Interne KennungPakiet nr 14
LosLOT-0015
TitelPakiet nr 15
Interne KennungPakiet nr 15
LosLOT-0016
TitelPakiet nr 16
Interne KennungPakiet nr 16
LosLOT-0017
TitelPakiet nr 17
Interne KennungPakiet nr 17
LosLOT-0018
TitelPakiet nr 18
Interne KennungPakiet nr 18
LosLOT-0019
TitelPakiet nr 19
Interne KennungPakiet nr 19
LosLOT-0020
TitelPakiet nr 20
Interne KennungPakiet nr 20
LosLOT-0021
TitelPakiet nr 21
Interne KennungPakiet nr 21
LosLOT-0022
TitelPakiet nr 22
Interne KennungPakiet nr 22
LosLOT-0023
TitelPakiet nr 23
Interne KennungPakiet nr 23
LosLOT-0024
TitelPakiet nr 24
Interne KennungPakiet nr 24