See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych na terenie miasta i gminy Łask w sezonach 2023-2024 i 2024-2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu dróg gminnych i wewnętrznych na terenie miasta i gminy Łask w sezonach 2023-2024 i 2024-2025. Szczegółowy OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA stanowi załącznik nr 9 do SWZ. Zamawiający przewiduje w ramach realizacji każdej części zamówienia, możliwość skorzystania z prawa opcji. Kod CPV: 90620000-9 Usługi odśnieżania, 90630000-2 Usługi usuwania oblodzeń, 90610000-6 Usługi sprzątania i zamiatania ulic. 1) Część I – Zimowe utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych w Stefie I na terenie miasta Łask w sezonach 2023-2024 i 2024-2025; 2) Część II – Zimowe utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych w Stefie II na terenie dzielnicy Kolumna w sezonach 2023-2024 i 2024-2025; 3) Część III – Zimowe utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych w Stefie III na terenie gminy Łask w sezonach 2023-2024 i 2024-2025.
Interne Kennung: GK.7021.6.5.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – Zimowe utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych w Stefie I na terenie miasta Łask w sezonach 2023-2024 i 2024-2025
Beschreibung: Zimowe utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych w Stefie I na terenie miasta Łask w sezonach 2023-2024 i 2024-2025. Szczegółowy OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: GK.7021.6.5.2023_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje w ramach realizacji każdej części zamówienia, możliwość skorzystania z prawa opcji. Ceny jednostkowe usług zamawianych przez Zamawiającego w ramach prawa opcji będą zgodne z cenami jednostkowymi zaproponowanymi przez Wykonawcę w formularzu ofertowym. O zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę składając zlecenie. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego, w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta. Realizacja zamówienia objętego opcją jest wyłącznie uprawnieniem Zamawiającego. Maksymalna ilość usług przewidzianych do wykonania w ramach prawa opcji – do 100%. Zasady świadczenia usług w ramach prawa opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Zimowe utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych w Stefie II na terenie dzielnicy Kolumna w sezonach 2023-2024 i 2024-2025
Beschreibung: Zimowe utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych w Stefie II na terenie dzielnicy Kolumna w sezonach 2023-2024 i 2024-2025. 2) Szczegółowy OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: GK.7021.6.5.2023_2
Los: LOT-0003
Titel: Część III – Zimowe utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych w Stefie III na terenie gminy Łask w sezonach 2023-2024 i 2024-2025
Beschreibung: Zimowe utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych w Stefie III na terenie gminy Łask w sezonach 2023-2024 i 2024-2025. Szczegółowy OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: GK.7021.6.5.2023_3