2. Verfahren
Verfahren
Titel: Drankenautomaten en verbruiksartikelen
Beschreibung: De gemeente Ooststellingwerf zoekt 1 leverancier voor het leveren, plaatsen, in gebruik stellen en onderhouden van 9 drankenautomaten voor warme en koude dranken op basis van huur. Daarnaast is de opdrachtnemer verantwoordelijk voor het leveren van bijbehorende ingrediënten en uitvoeren van onderhoud. 9 drankenautomaten o.b.v. huur Onderhoud gedurende de looptijd (max 6 jaar) Levering ingrediënten, condimenten en verbruiksartikelen.
Interne Kennung: Drankenautomaten/Oost/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte, 39711310 Elektrische Kaffeemaschinen, 50883000 Reparatur und Wartung von Verpflegungseinrichtungen, 51542200 Installation von Maschinen zur Getränkeverarbeitung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Ooststellingwerf zoekt 1 leverancier voor het leveren, plaatsen, in gebruik stellen en onderhouden van 9 drankenautomaten voor warme en koude dranken op basis van huur. Daarnaast is opdrachtnemer verantwoordelijk voor levering van verbruiksartikelen en ingrediënten en het uitvoeren van onderhoud. 4 jaren plus 2 optiejaren 9 drankenautomaten o.b.v. huur Onderhoud gedurende de looptijd van de overeenkomst Levering van bijbehorende ingrediënten en verbruiksartikelen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Overeenkomst duurt initieel 4 jaren. Optionele verlengingen zijn van toepassing.