See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg na terenie miasta Zabrze w sezonie zimowym 2025/2026 w podziale na części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie miasta Zabrze w sezonie zimowym 2025/2026 w podziale na części: część 1 - Zimowe utrzymanie Drogowej Trasy Średnicowej (DW 902) oraz Alei Jana Nowaka Jeziorańskiego (DK 88) na terenie miasta Zabrze w sezonie zimowym 2025/2026 część 2 - Zimowe utrzymanie dróg na terenie miasta Zabrze – zimowe utrzymanie Głównych Ciągów Komunikacyjnych w sezonie zimowym 2025/2026 część 3 - Zimowe utrzymanie dróg na terenie miasta Zabrze – zimowe utrzymanie Północnej części miasta w sezonie zimowym 2025/2026 część 4 - Zimowe utrzymanie dróg na terenie miasta Zabrze – zimowe utrzymanie Południowej części miasta w sezonie zimowym 2025/2026 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dotyczący danej części zawiera załącznik nr 1 (odrębny dla danej części zamówienia) oraz załącznik nr 2 - Projektowane postanowienia umowy (odrębny dla każdej części zamówienia).
Vorherige Bekanntmachung: 440833-2025
Interne Kennung: DR.260.8.2025.PG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Zimowe utrzymanie Drogowej Trasy Średnicowej (DW 902) oraz Alei Jana Nowaka Jeziorańskiego (DK 88) na terenie Miasta Zabrze w sezonie zimowym 2025/2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie Drogowej Trasy Średnicowej (DW 902) oraz Alei Jana Nowaka Jeziorańskiego (DK 88) na terenie Miasta Zabrze w sezonie zimowym 2025/2026
Interne Kennung: część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90630000 Glatteisbeseitigung
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Zimowe utrzymanie dróg na terenie Miasta Zabrze – zimowe utrzymanie głównych ciągów komunikacyjnych w sezonie zimowym 20252026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie Miasta Zabrze – zimowe utrzymanie głównych ciągów komunikacyjnych w sezonie zimowym 2025/2026
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Zimowe utrzymanie dróg na terenie miasta Zabrze – zimowe utrzymanie północnej części miasta w sezonie zimowym 2025/2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie miasta Zabrze – zimowe utrzymanie północnej części miasta w sezonie zimowym 2025/2026
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Zimowe utrzymanie dróg na terenie miasta Zabrze – zimowe utrzymanie południowej części miasta w sezonie zimowym 2025/2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie miasta Zabrze – zimowe utrzymanie południowej części miasta w sezonie zimowym 2025/2026
Interne Kennung: część 4