See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja oświetlenia – wymiana opraw wyładowczych na oprawy w technologii LED – osiedle Kortowo w Olsztynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wymiana opraw wyładowczych na oprawy w technologii LED. Zakres usługi: 1) Wykonanie demontażu 231 szt., istniejących opraw wyładowczych. Materiał z demontażu musi zostać przekazany w stanie nienaruszonym protokolarnie na stan magazynowy ZDZiT. W przypadku stwierdzenia przez Zamawiającego, że demontowany materiał jest wyeksploatowany i nie nadaje się do ponownego wykorzystania, Wykonawca zobowiązany jest do jego utylizacji na własny koszt. 2) Montaż opraw w technologii LED (wg obliczeń fotometrycznych w załączeniu) wraz z podłączeniem i niezbędnym programowaniem 231 szt. 3) Wykonanie powykonawczych pomiarów fotometrycznych dla sytuacji przedstawionych w obliczeniach fotometrycznych mających na celu potwierdzenie czy zamontowany materiał spełnił wymagania i założenia zawarte w obliczeniach fotometrycznych. 4) SO-103 Wykonanie pomiarów parametrów sieci a w przypadku przekroczenia wartości dopuszczalnych w zakresie występowania mocy biernej należy dokonać grupową kompensację punktu zasilającego (dostawienie dodatkowej szafki z kompensatorem przy istniejącym SO). 5) SO-142 Wykonanie pomiarów parametrów sieci a w przypadku przekroczenia wartości dopuszczalnych w zakresie występowania mocy biernej należy dokonać grupową kompensację punktu zasilającego (dostawienie dodatkowej szafki z kompensatorem przy istniejącym SO). 6) SO-198 Wykonanie pomiarów parametrów sieci a w przypadku przekroczenia wartości dopuszczalnych w zakresie występowania mocy biernej należy dokonać grupową kompensację punktu zasilającego (dostawienie dodatkowej szafki z kompensatorem przy istniejącym SO). 7) SO-199 Wykonanie pomiarów parametrów sieci a w przypadku przekroczenia wartości dopuszczalnych w zakresie występowania mocy biernej należy dokonać grupową kompensację punktu zasilającego (dostawienie dodatkowej szafki z kompensatorem przy istniejącym SO). 8) Wymiana 36 kpl przewodów zasilających wraz z bezpiecznikiem linii napowietrznej oraz zaciskiem PEN ze względu na występowanie przewodów aluminiowych. Celem niniejszego postępowania jest otrzymanie zamówienia o określonej w SWZ jakości. Z tych względów Zamawiający dołożył należytej staranności, aby przedmiot zamówienia nie został opisany przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, które mogłoby doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów. Jeżeli, pomimo tego, okaże się, że w jakimkolwiek miejscu SWZ oraz w załącznikach do niej występują takie wskazania, nie należy ich traktować jako wymagań odnoszących się do przedmiotu zamówienia, a należy je rozpatrywać wyłącznie w kategoriach wskazań o charakterze informacyjnym (niewiążących dla Wykonawców). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 4 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 557358-2026
Interne Kennung: NZ.2510.49.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31527200 Außenbeleuchtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31532000 Teile für Lampen und Beleuchtungskörper
5. Los
Los: LOT-0002