669267-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Modernizacja stacji elektroenergetycznej 110/15 kV Zambrów na terenie działalności PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok, zgodnie z posiadaną dokumentacją projektową
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja stacji elektroenergetycznej 110/15 kV Zambrów na terenie działalności PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok, zgodnie z posiadaną dokumentacją projektową
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest Modernizacja stacji elektroenergetycznej 110/15 kV Zambrów na terenie działalności PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok, zgodnie z posiadaną dokumentacją projektową; 2.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ oraz Załącznik nr 1.1. do STWiORB.; 3.Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób wykonujących w trakcie realizacji zamówienia czynności określone w Załączniku nr 2 do SWZ. Sposób weryfikacji zatrudnienia tych osób oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań zawierają projektowane postanowienia Umowy, stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ.; 4.Przedmiot zamówienia – Modernizacja stacji elektroenergetycznej 110/15 kV Zambrów na terenie działalności PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok, zgodnie z posiadaną dokumentacją projektową wchodzi w skład projektu pt. „Rozwój inteligentnej sieci elektroenergetycznej na terenie Oddziału Białystok PGE Dystrybucja S.A. – II” dofinansowanego z Funduszu Europejskiego dla Polski Wschodniej 2021-2027 (Priorytet FEPW.02 Energia i klimat, działanie FEPW.02.01 Dystrybucja Energii) w ramach umowy o dofinansowanie nr FEPW.02.01-IP.03-0003/24-00.; 5.Zamawiający zastrzega sobie prawo unieważnienia Postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości/części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 257 Ustawy PZP, możliwość unieważnienia Postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu.
Interne Kennung: POST/DYS/OB/GZ/03025/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001