See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst aankoop ambulancierskledij
Beschreibung: De kledij zal geleverd worden op verschillende locaties van de verschillende deelnemende hulpverleningszones. De exacte leveringsplaatsen worden bij de opstart van het contract besproken.
Interne Kennung: PPP171-232/5128/HVZ-2024-019
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Parka, softshell
Beschreibung: Parka, softshell
Interne Kennung: HVZ-2024-019_1
Los: LOT-0002
Titel: Broek, polo, kazuifel, sweater
Beschreibung: Broek, polo, kazuifel, sweater
Interne Kennung: HVZ-2024-019_2