669332-2026 - Ergebnis
Polen – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – „Nasadzenia drzew z dostawą i 3 - letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy”.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Nasadzenia drzew z dostawą i 3 - letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na nasadzeniach drzew z dostawą i 3 - letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo przedstawiony w opisie przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami do OPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 450542-2026
Interne Kennung: 31/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wskazuje, iż zachodzą przesłanki określone w art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, uzasadniające skrócenie terminu składania ofert, z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia wynikającą z obiektywnych okoliczności. Przedmiotem zamówienia są nasadzenia drzew w pasach drogowych, których realizacja musi nastąpić w terminie przypadającym na okres jesienny (listopad), a który to jest przyjęty w ogrodnictwie jako optymalny dla prawidłowego przyjęcia się materiału roślinnego oraz zapewnienia trwałości nasadzeń. Dodatkowo prawidłowa realizacja zamówienia wymaga wcześniejszego zakontraktowania i rezerwacji materiału roślinnego w szkółkach, co w praktyce rynkowej odbywa się z odpowiednim wyprzedzeniem. Uwzględniając procedurę unijną, zachowanie standardowych terminów składania ofert mogłoby uniemożliwić wykonawcom zabezpieczenie odpowiedniego materiału roślinnego oraz doprowadzić do realizacji zamówienia poza właściwym sezonem sadzeniowym. Równocześnie Zamawiający jest zobowiązany do realizacji zadań w określonych ramach czasowych, w tym wynikających z budżetu obywatelskiego, co wymaga wykonania nasadzeń do końca bieżącego roku oraz z decyzji administracyjnych nakładających na jednostkę obowiązek wykonania nasadzeń zastępczych we wskazanych przez organ terminach. Wskazane okoliczności mają charakter obiektywny i niezależny od Zamawiającego. Skrócenie terminu składania ofert nie naruszy zasad uczciwej konkurencji ani równego traktowania wykonawców, gdyż zakres zamówienia jest typowy, dobrze znany na rynku, a potencjalni wykonawcy działający w tej branży posiadają doświadczenie oraz zdolność do przygotowania ofert w krótszym terminie. W związku z powyższym skrócenie terminu jest zasadne.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nasadzenia drzew z dostawą i 3-letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy w dzielnicy: Śródmieście.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na nasadzeniach drzew z dostawą i 3-letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy w dzielnicy: Śródmieście. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo przedstawiony w opisie przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami do OPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 31/PN/2026 - Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Nasadzenia drzew z dostawą i 3-letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy w dzielnicy: Żoliborz, Bielany
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca nasadzeniach drzew z dostawą i 3-letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy w dzielnicy: Żoliborz, Bielany. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo przedstawiony w opisie przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami do OPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 31/PN/2026 - dla części 2
Los: LOT-0003
Titel: Nasadzenia drzew z dostawą i 3-letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy w dzielnicy: Wola, Bemowo
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na nasadzeniach drzew z dostawą i 3-letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy w dzielnicy: Wola, Bemowo. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo przedstawiony w opisie przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami do OPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 31/PN/2026 - dla części 3
Los: LOT-0004
Titel: Nasadzenia drzew z dostawą i 3-letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy w dzielnicy: Mokotów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na nasadzeniach drzew z dostawą i 3-letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy w dzielnicy: Mokotów. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo przedstawiony w opisie przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami do OPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 31/PN/2026 - dla części 4
Los: LOT-0005
Titel: Nasadzenia drzew z dostawą i 3-letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy w dzielnicy: Ochota, Włochy, Ursus
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na nasadzeniach drzew z dostawą i 3-letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy w dzielnicy: Ochota, Włochy, Ursus. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo przedstawiony w opisie przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami do OPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 31/PN/2026 - dla części 5
Los: LOT-0006
Titel: Nasadzenia drzew z dostawą i 3-letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy w dzielnicy: Wilanów, Ursynów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na nasadzeniach drzew z dostawą i 3-letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy w dzielnicy: Wilanów, Ursynów. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo przedstawiony w opisie przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami do OPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 31/PN/2026 - dla części 6
Los: LOT-0007
Titel: Nasadzenia drzew z dostawą i 3-letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy w dzielnicy: Praga Północ, Targówek, Białołęka
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na nasadzeniach drzew z dostawą i 3-letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy w dzielnicy: Praga Północ, Targówek, Białołęka. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo przedstawiony w opisie przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami do OPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 31/PN/2026 - dla części 7
Los: LOT-0008
Titel: Nasadzenia drzew z dostawą i 3-letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy w dzielnicy: Praga Południe, Wawer, Wesoła, Rembertów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na nasadzeniach drzew z dostawą i 3-letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy w dzielnicy: Praga Południe, Wawer, Wesoła, Rembertów. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo przedstawiony w opisie przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami do OPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 31/PN/2026 - dla części 8